Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 62 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μάγκες αυτό που έχω να δηλώσω είναι ότι όποιο εγγεγραμμένο μέλος του μπουρδέλα και λάτρης των φρέσκων πανέμορφων πιπινιών δεν έχει γαμήσει την Πάολα πραγματικά είναι κρίμα. Το κορίτσι είναι απίστευτό! Εκτός του ότι είναι πάααααρα πολύ όμορφη, για όσους αρέσουν τα μικρομεσαία μεγέθη, κάνει και καταπληκτικά τη δουλεία της. Δεν βιάζεται καθόλου είναι πολύ κοινωνική, ομιλητική, και ευδιάθετη. Έχει ένα αψεγάδιαστα έκφυλα δροσερό προσωπάκι με σγουρά, μακριά, μαύρα μαλάκια. Μικρό νεανικό στητό βυζάκι, λεμονόκουπα. Απαλό βελούδινο δερματάκι και μια κωλάρα που θα μπορούσε πολύ εύκολα να κερδίσει τον τίτλο του 8ου θαύματος του κόσμου. Το μουνάκι της επίσης είναι ένα αριστούργημα, ξυρισμένο και πεντακάθαρο με διακριτικά, μικρά, λεπτά μουνοχειλάκια. Ξεκινάει με προκαταρκτικά, αγκαλιές φιλιά και χάδια σε όλο το σώμα και καταλήγει σε μια αξιέπαινη πίπα που πραγματικά φαίνεται να απολαμβάνει και η ίδια. Στη συνέχεια γυρίζει σε στάση 69, μετά από δική μου καθοδήγηση, η καύλα εκείνη τη στιγμή βάραγε κόκκινα μπροστά σε αυτό το υπερθέαμα. Ήθελα τόσο πολύ να φάω αυτό το τέλειο μουνάκι που είχα μπροστά μου, αλλά κατάφερα να συγκρατηθώ και να αρκεστώ μόνο σε απαλά χάδια στην κλειτορίδα της όπου μου έδινε την εντύπωση ότι καύλωνε πολύ με αυτό. Πλησιάζοντας προς το τέρμα αυτής της μοναδικά καυλοτικής συνεύρεσης, επιθυμώντας να παρατείνω όσο το δυνατόν περισσότερο τη διάρκεια της καύλας που μου πυροδοτούσε η Πάολα την βάζω σε ιεραποστολική στάση. Εκεί αρχίζει ένα μαλακό ρυθμικό σφυροκόπημα στο στενό και χωρίς πολύ λιπαντική κρέμα μουνάκι της. Αυτό που με καύλωσε απίστευτα είναι ότι κατά τη διάρκεια μαλακιζότανε ταυτόχρονα, κάτι που δηλώνει ότι η γκόμενα έχει καυλώσει, φυσικά μπορεί να ήταν και μια απλή προσποίηση η αλήθεια όμως είναι ότι το έκανε τόσο καλά που της αξίζουν συγχαρητήρια! Γυρνάμε σε πισωκολητό για να απολαύσω την υπέροχη θέα που θα μου μείνει αξέχαστη. Και λόγω του ότι πλησιάζει επικίνδυνα η εκτόξευση του υγρού πυρ με την καύλα πια να έχει πλημμυρήσει ολόκληρο το σύμπαν. Την ανεβάζω αυτή από πάνω στη θέση του πιλότου για να έχει τον πλήρη έλεγχο του joystick αλλά και του δικού της οργάνου αφού συνέχιζε την καυλωτική της μαλάκινση. Τότε μέσα σε ένα λεπτό άρχισε η αντίστροφη μέτρηση, που στο μηδέν απελευθερώθηκε ένα τεράστιο κύμα καύλας χιλιάδων μεγατόνων, ανακατεμένο με αρκετή θλίψη γιατί μια τόσο όμορφη στιγμή έφτασε στο τέλος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2011
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
Ζεth
Μέλος
Εγγραφή:
26 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
87
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού