Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκέφτηκα το Χριστινάκι. Είχα να πάω περίπου ένα δίμηνο και μου είχε λείψει!
Για μένα (και νομίζω πολλοί θα συμφωνήσουν μαζί μου) είναι το απόλυτο VFM στην
περιοχή της Φυλής κι όχι μόνο!
Η αλήθεια είναι ότι την "τιμάω" εδώ και 2 χρόνια τουλάχιστον, σε τακτά χρονικά
διαστήματα, κι έτσι με έχει μάθει. Αυτό που μου αρέσει σ' αυτήν είναι ότι παρόλο
που με ξέρει δεν εκδηλώνεται στο σαλόνι μπροστά σε όλον τον κόσμο, εκδηλώνεται
μόνο μέσα στο δωμάτιο. Καλό αυτό! Δεν με νοιάζει να πέσω πάνω σε κάνα γνωστό καμιά
φορά (έτσι κι αλλιώς κι αυτός για το ίδιο πράμα θα έχει βρεθεί εκεί!) αλλά δεν θα
μου πολυάρεσε να δει ότι είμαι και θαμώνας και με γνωρίζουν κι οι πουτάνες!
Σκάω λοιπόν τα 20 γιούργια και περνάω. Μετά από 5-6 λεπτά έρχεται και το μωρό!
Με το που κλείνει την πόρτα, πάω προς το μέρος της και μου ρίχνει μια σπρωξιά και
με πετάει στο κρεβάτι!!! Το μωρό είναι δυνατό μάγκες! Είμαι 1.90 και 90 κιλά! Παρόλα
αυτά μου έδωσε μία και με ξάπλωσε και πήδηξε με την μία πάνω μου! Τρελά φιλιά σε
όλο το πρόσωπο, τον λαιμό, τους ώμους, "αγκάπη μου μου έλειψες" (!!!) κι όλα αυτά...!
Μετά καθόμαστε στα γόνατα και πιάνει το εργαλείο στα χέρια της, αρχίζει να το παίζει
και να γλύφει το στήθος μου. Εγώ να της τρίβω το μουνάκι απαλά και να χαϊδεύω τα
βυζόμπαλα. Πέφτει ανάσκελα κι αρχίζει την ποδομαλακία... το 'χει το κορίτσι! Εκεί στην
ποδομαλακία πιάνω τα πόδια της και τα πάω πίσω τέρμα, τα γόνατα στα αυτιά της και
αρχίζω να της γλύφω το σουφράκι της. Είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ, η μοναδική στην οποία
κάνω κάτι τέτοιο. Το έφτυνα και το έγλυφα σαν τρελός κι αυτή έβγαζε κραυγούλες.
Μετά μου πιάνει το εργαλείο πάλι κι αρχίζει να το τρίβει στην μούρη της, στα βυζιά της,
στον λαιμό της (όλα αυτά χωρίς σκουφί ακόμα!) και αρχίζει και το καραμέλωμα αρχιδιών.
Σε αυτό είναι πάρα πολύ καλή... πολύ καλό γλύψιμο και δυνατό ρούφηγμα στα παπάρια
(σε κάποια φάση μου το ρούφηξε τόσο που πόνεσα!). Βάζει τον σκούφο και αρχίζει την
πίπα και να με κοιτάει στα μάτια, να παίζει με την γλώσσα της κι όλα αυτά που είμαι
σίγουρος ότι τα ξέρετε (όσοι έχετε πάει!). Την σταμάτησα και την έβαλα στο ανάσκελο,
πόδια στους ώμους κι αρχίζω το σφυροκόπημα. Σε κάποια φάση κατεβάζω τα πόδια της
από τους ώμους μου και τα τυλίγει γύρω από την μέση μου κι αρχίζει να με τραβάει με λύσσα
μέσα της. Είδα κι έπαθα να αλλάξω στάση, δεν "ξεκλείδωνε" τα πόδια της με τίποτα!
Με τα πολλά τέλος πάντων την βάζω στα 4, πάλι γλύψιμο κωλοτρυπίδας για λίγο και
μετά πισωκολλητό με την μούρη της γυρισμένη προς τον καθρέφτη να με κοιτάει και να
ξερογλύφεται. Ήθελα κι άλλο αλλά έκανε κάτι κουνήματα η ρουφιάνα που παραλίγο να
με στείλουν αδιάβαστο. Ήθελα να χύσω με μαλακία. Ξαπλώνω ανάσκελα, έρχεται από δίπλα
μου και κολλάει πάνω μου και πιάνει τον ψωλοπύραυλο κι αρχίζει την καταπληκτική μαλακία
που ξέρει πολύ καλά να κάνει. Περιττό να σας πω ότι δεν νομίζω να πέρασαν πάνω από 20-30
δευτερόλεπτα μέχρι να ανοίξει το συντριβάνι! Κι όταν άρχισα να αδειάζω τα ζουμιά μου
αυτή να φωνάζει "αχ, χύνει, χύνει, χύνει το καλό μου! θέλω κι άλλο, χύσε κι άλλο!".
Της έκανα το χέρι καινούργιο και τα άλλα μισά στην κοιλιά μου, μέχρι το στήθος μου έφτασε
η πρώτη ριπή! Σηκώνεται να πάει να πλύνει το χέρι της και μου λέει "κοίτα, κρατάω τα παιδάκια
μας στο χέρι μου!!!". Μόλις πλύθηκε, με πλάκωσε πάλι στα φιλιά, μου είπε "σε περιμένω πολύ
σύντομα πάλι" κι έφυγε με πλατύ χαμόγελο.
Το κορίτσι είναι σταθερή αξία... ΤΕΛΟΣ! Δεν πα να τα κάνει όλα υποκριτικά ή αληθινά... στα
παπάρια μου! Εγώ ξέρω ότι περνάω ΠΑΝΤΑ τέλεια μαζί της, μου φέρεται λες κι είμαι ο
γκόμενός της ο αγαπημένος, μου κάνει τρελό γαμήσι και το ευχαριστιέμαι απίστευτα.

Αν θα ξαναπάω? Μωρέ ας έμενα εκεί κοντά κάπου και θα πήγαινα σε καθημερινή βάση!!!
Χαλάλι δηλαδή και την κίνηση που έφαγα στην μάπα μέχρι να πάω και το 20λεπτο που έψαχνα να
παρκάρω!!! Πραγματικά, άξιζε τον κόπο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού