Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 40 10
Στριπτιτζάδικα 89449
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοριτσιών
 
7.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
8.0
Μουσική
 
7.0
Ποιότητα ποτών
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ετεροχρονισμένη κ ελαφρώς άκυρη η κριτική μου καθώς έχω να πάω καμια 3και μήνες,απλά επειδή έγραψα μια για το Μπλου,είπα με τη φόρα που έιχα να ποστάρω κ μια για το ΛεΚα στο οποίο έχω πάει καμια 5 φορές συνολικά.

Αν δεν είναι Σάββατο η Παρασκευή, η πρόσβαση κ το πάρκινγκ είναι άνετο.Έτσι κι αλλιώς τότε δεν ισχύουν κ οι κάρτες δωρεάν χωρού που κοσμούν τα παρμπρίζ των μισών αυτοκινήτων της Θεσσαλονίκης.20Ε η είσοδος σε ένα συμπαθητικό χώρο,μεσαίου μεγέθους αλλά ευχάριστο,20Ε το πριβέ στον επάνω όροφο,σε ένα περιβάλλον ωραίο κ γκαβλωτικό.
Οι χοροί στην πίστα ψιλοτυπικοί,τα Σαββατόβραδα έχει κ κάτι χαζούλια σόου.Οι κοπέλες είναι ευχάριστες, δεν σε πρήζουν για χορό κτλ.Το ρόστερ αποτελείται κυρίως απο Τσέχες,ορίστε κ η απαραίτητη αρίθμηση η οποία πιθανόν να περιέχει ανακρίβειες λόγω της καθυστέρησης της κριτικής.

1)Νικίτα τσέχικο μιλφ με φιδίσιο κορμί,σιλικονάτο στήθος,πολύ χαβαλετζου,καλό πριβέ
2)Ντενίζ,η αδερφή της παραπάνω,λίγο πιο γεμάτο κορμί
3)Μαρτσέλα,το ξανθό τσέχικο γκαβλάκι,σφιχτό κορμί με μικρά σιλικονάτα βυζάκια,γλυκούλα με ωραίο δυναμικό πριβέ,όπως μου αρέσει,personal favorite.
4)Μια μαυρούλα (Βανέσα?-δε θυμάμαι)
5)Ένα ξανθό άβυζο άλογο,αγνώστων στοιχείων,μάλλον νέα στο επάγγελμα
6)Μια ψηλή μοντελίσια ξανθιά θεά (Ντίνα),που εμφανίζεται καποιες μέρες κ έχει μάλλον πιο συγκεκριμένο πελατολόγιο
7)Μια ψιλοξενέρωτη λεπτή Ρωσίδα (Αναστασία)
8)Τζούλια,η Ρωσίδα barbie με γκαβλωτικό χαζογκομενίστικο στυλάκι κ σιλικονάτο βυζί τούμπανο,ωραίο πριβέ,στο διάλογο η βλακεία πέφτει σύννεφο
9)Υπήρχε όντως μια Μισέλ,αυτή που ψάχνετε,ουσιαστικά ψιλοχοντρή με κυτταρίτιδες κλπ,αλλά τρελό μπαλονοειδές σιλικονάτο βυζί,ομιλητική κ καβλωτική,τον Οκτώβρη που πήγα δεν την είδα
10)Υπήρχε κ μια Αλέσια,μια κοντή ξανθια Ρουμάνα ντεμέκ ντίβα,φορούσε συνήθως γυαλιά
11)Ένα Ουγγαρέζικο ξανθό μιλφ με μέτριο πρόσωπο αλλά πολύ ωραίο κορμί

Μ αρέσει γενικά το μαγαζάκι,έχει μια ωραία ατμόσφαιρα,οι κοπέλες εμφανίσιμες,μιλφίζουν,φιλότιμες στο πριβέ τους.
Σωστή κίνηση κ η κάρτα χορού,απο μένα εγκρίνεται

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2010
o mikros toumpanistis
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
8
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού