Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
……………στο δρόμο όλοι σε κοιτούν
ανάβεις φλόγες πάντα με το βλέμμα σου
και για σένα θέλεις να μιλούν.

Όταν οι Charms τραγουδούσαν αυτό το τραγούδι πριν 4 και κάτι δεκαετίες ίσως να μην φανταζόταν ποτέ ότι ένας ανώνυμος μπουρδελιάρης θα χρησιμοποιούσε αυτούς τους στίχους για να περιγράψει μια συνεύρεση του.Χαμόγελο

Ο λόγος για την Χριστίνα την Γερμανίδα της Villa Erotica. Πρόκειται για ένα όμορφο πιπίνι με βαμμένα ξανθά κοντά μαλλιά, λυγερή κορμοστασιά, βυζάκι μικρό δυάρι, όμορφο αφράτο κολαράκι και καταπληκτική λευκή επιδερμίδα.Μεγάλο χαμόγελο

Το τρελοκόριτσο μπήκε με φόρα στο δωμάτιο, πάω να την αγκαλιάσω (όπως συνηθίζω, για προκαταρκτικά) αλλά μου κάνει μια φοβερή τρίπλα αλλά Κριστιάνο Ρονάλντο και ξαπλώνει στο κρεβάτι αφήνοντας μου άφωνο, όπως επίσης άφωνος θα έμενε και ο γνωστός Πορτογάλος.Λύπη
Ξαπλώνω και εγώ δίπλα της, ολίγα χαδάκια για προκαταρκτικά και ακολούθησε ένα καταπληκτικό βυζομασάζ, όπου πράγματι με έφτιαξε. Κουλ
Στη συνέχεια αφού ακουμπά την μαστίχα της !!!!! Money Mouthστο κομοδίνο, μου κάνει μια καταπληκτική πλην όμως ολιγόλεπτη πίπα.
Κατόπιν στήνεται σε πισωκολητό αλλά ο τρελός ρυθμός που ήθελε να επιβάλει ως γνήσια Γερμανίδα με βγάζει νοκ άουτ.
Τότε της ζητάω να μου κάνει κάτι διαφορετικό, που δεν κάνουν οι άλλες, να δω τέλος πάντων το ταλέντο της, και ανταποκρινόμενη ξαπλώνει ανάσκελα και αρχίζει να παίζει με καύλα το μουνί της με τρόπο καλύτερο και από τσόντα, και στη θέα αυτού του όμορφου θεάματος δεν άργησα να καταθέσω.Χαμόγελο

Παρ όλα αυτά δεν μπορώ να πω ότι έφυγα πολύ ευχαριστημένος κυρίως γιατί ένοιωσα ότι έπαιζα το παιχνίδι της κάτι που στο sex με ιερόδουλη δεν το προτιμώ.Χμμμ;

Είναι ειδική περίπτωση το τρελοκόριτσο, και συνίσταται να πας φτιαγμένος μετα από ουίσκια, για να βγάλεις τρελά γούστα.Εμμμμ

Κάποια στιγμή μετά το 10λεπτο, χαμήλωσαν τα φώτα, σινιάλο ίσως από την τσατσά, παρόλο που είχα πάρει το ντεμέκ χαλαρό των 50, αλλά η Χριστίνα δεν έδωσε σημασία.

Ο χώρος καλός, και με πεντακάθαρα σεντόνια.

Συνίσταται μόνο σε τρελοκαταστάσεις.Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2011
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
500
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού