Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 79820
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
χτεσινοβραδυνη επισκεψη στον εν λογω οικο για πρωτη φορα μετα απο ακυρωση ραντεβου με call-girlΛύπηΛύπηΛύπη και με περισσιες καυλες...στο σπιτι εργαζοταν η κορινα κοπελα που δεν εχω γνωρισει ξανα.1.70 περιπου ξανθια 40+ με τεραστια βυζομπαλα κορμι αναλογο της ηλικιας της με λιγα ψωμακια και λιγο κοιλιτσα.η καυλα και τα βυζιαΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο της με εκαναν να δωσω το πορτοκαλι παραβολο του απλου προγραμματος και να εισχωρησω στα ενδοτερα.με 5 λεπτα αναμονη ερχετε η κορινα απελευθερωνει τα κανονια και μου τα δινει να τα περιποιηθω.ισπανικη τελεια χωρις χρησιμοποιηση χεριων φιλια στο κορμι χαδια και κουβεντουλα με το καταρτι μου.πιπα πολυ καλη με προσπαθειες deepthroat δυνατη οπως μ αρεσει χωρις ομως περιποιηση γυρω περιοχης...καβαλημα απο πανω και εκει ψιλοξενερωσα.ψιλοχαος και απλαμεσα της...κουνημα για λιγο και γυρισμα στα 4.εκει σαφως καλυτερα...οχι δεν απλα αυξηθηκε ο βαθμος δυσκολιας και ενιωσα καλυτερα.τρομερη οπισθια αποψη κατ' εμε με πολυ ωραιο tattoo επανω της.μετα απο λιγες διεισδησεις ομως ηρθε το τελοςΛύπηΛύπηΛύπη (ειπαμε περισσιες καυλες)).λιγο χαβαλε ντυσιμο και αντιο...τσατσα πολυ καλη-ευγενικη,χωροσ καλος αλλα θελει επεμβασεις-ντουζιερα στο δωματιο τουλαχιστον- παρκινγκ δυσκολο συνηθως στην περιοχη.συμπερασμα?θα την ξανατιμησω μου βγαζει μια καυλα απιστευτη η τυπισσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2010
Όνομα κοπέλας
Kορίνα
Υπηρεσίες
dinger
Μέγας
Εγγραφή:
20 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
465
Πόντοι:
4.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού