Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.7 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση με η Λουΐζα έγινε πριν από κανένα μήνα (χωρίς φωτο) , βλέποντας ότι ανέβηκε στα call girls σκέφτηκα να μεταφέρω το σχετικό ποστ που έκανα τότε σαν κριτική

Επικοινωνία με το γραφείο πολύ καλή, δείχνουν τουλάχιστον ότι θέλουν να σε εξυπηρετήσουν και η κοπέλα στην ώρα της παρά τη χθεσινή βροχή…
Βέβαια καλύτερα είναι να συνεννοείσαι με μια μόνο από το γραφείο, γιατί για οποιοδήποτε πρόβλημα τα ρίχνει η μια στη άλλη..
Η Λουΐζα είναι ένα ξανθό τσέχικο πιπίνι όχι πάνω από 25 (μου είπε ότι είναι 23) γύρο στο 1,75 φυσικό στητό βυζί 3αρι με λίγα περισσότερα κιλά από όσα εγώ θέλω (θέλει λίγο δίαιτα και γυμναστική) δεν τη λες όμορφη δεν τη λες άσχημη μέση κατάσταση.. ελληνικά άψογα.
Στο κρεβάτι τα περίμενε όλα από μένα δεν έπαιρνε καμία πρωτοβουλία τη δούλεψα πολύ στα προκαταρτικά μέχρι να λυθεί και να αρχίσει να συμμετέχει…
Τα στησίματα της στο γαμησι αρκετά καλά με φυσικά βογγητά (όχι ψεύτικα) έδειχνε να το απολαμβάνει, πίπα μέτρια το προσπαθεί…
Δεν είναι όμως και για πολλές αλλαγές στάσεων γιατί λόγο κιλών και ύψους είναι δυσκίνητη.. κοινώς για μένα δεν το έχει το άθλημα
Μέτρια πράγματα λοιπόν…μπορεί και να μην κώλυσα μαζί της ,είναι και θεμα χημείας

Τιμή ώρας 120 (100+20 ακαποτη πίπα ) ο δεύτερος γύρος χρεώνεται έξτρα +20 εγώ δεν πήρα μια και πολύ ήταν!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 27, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
2
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού