Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 48 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολυ μετριοτητα το κοριτσι εμφανιση μελαχρινη με ωραια στητα βυζακια καρε μαλι με φρατζα στο πλαι με διπλαρωσε ο τσατσος στην εισοδο μου ελεγε ελα δεν βιαζετε θα περασεις καλα και τα ρεστα πολυ ευγενικος αλα μου φαινετε επεσε εξω το ατομο μαλον εγω επεσα εξω γιατι παρασυρθικα και μπικα ακαποτο τσιμπουκι μετα απο καθαρισμα με μωρομαντλακι που ειχε μαζι της πολυ μετρια πιπα εως κακη συμετοχη μπαααα απαθεια με ξενερωσε στις υπειρεσιες εταζε κολο πρωσπαθισα να τον βαλω δεν καθοτανε καλα αρχιζε τα τον εχεις μεγαλο και τετεια πραγμα που σε ριχνει Λύπη τον ανεβασαμε μπικαμε μουνι παλι και επιδει ειχα ξενερωσει τις ειπα να τον παιξει να τελειονουμε γιατι ηταν βαρετο ολο το σκηνικο δεν εκανε η τυπισα καλο γαμισι και οσο και να προσπαθουσα δεν με συγκινουσε ( αν και δεν βιαζοταν δεν ειπε κουβεντα για να τελειωσω γρηγορα και τετεια ) φαινοταν στα μουτρα της οτι ηθελε να τελειωσω να φυγει .τσαμπα το εικοσαρικο η πορτα στο μαγαζι την υπογα ειναι πρασινη και οχι κοκκινη οπως φαινετε στη φωτο και εγω δεν θα το προτεινα το γκομενακι αυτο ωρα επισκεψης 15.00 Λύπη απογοιτευση πληρως .Money Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2010
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού