Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επετειος του ΟΧΙ , Αεραααααααααααααααααααααααααα

Βροχερο και κρυο το πρωινο της 28ης Οκτωμβριου 2010 , 70 Χρονια περασαν απο το ηρωηκο 1940
και ειπα να το γιορτασω σκιζοντας ενα γερμανικο κωλαρακι... ακουσα ομως το ηρωηκο ΟΧΙ

Εφαγα ακυρο λοιπων για κουλουρι ηταν πολυ πρωι ειπε ενω με παρεπεμψε στην Αντριαννα την οποιας η φωτο πλεων φιγουραρει στον τοιχο σε γιγαντοαφισσα μαζι με την Τζεσυ δεξια της και την Χριστινα Αριστερα της
( Τζεσυ & Χριστινα δε μοιαζουν της το ειπα να βγαλει καινουριες φωτο , τζαμπα η εκτυπωση )
Σαν εικονες σε εκκλκησια λοιπον οι τρεις Ιερ(οδουλ)αρχες . Ευχαριστη η εκπληξη και πρωτοτυπη , μπραβο στο μαγαζι
(Σορρυ Γκοντ για την παρομοιωση )

Ας τα παρουμε απ την αρχη ...

Σκαω μυτη στην Villa στη ξανθια κακασχημη , χοντρη , και χαζη Γερμανιδα , που την λενε Χριστινα
( Χαχαχαχα βαζω στοιχημα οτι μια ξανθια με ενα λαπτοπ ψαρωσε ασχημα ! Αστειευομαι φυσικα με τους χαρακτηρισμους )

Καλημερες και σκαει μυτη απ το κουζινακι με πολιτικα !! Γεια σου μολις ηρθα και γω λεει
Φορουσε ενα τζιν ενα μπλουζακι ξωβυζο με τιραντες και κατι δερματινες μποτες
Καθησε διπλα μου στον καναπε και μιλησαμε λιγο τοσο για τις 2 παλιες σηνευρεσεις μας
οσο και για την σημερηνη , ( ηρθε και ενας ασπρος κοπρος και ανεβηκε στον καναπε )
Μετα το ακυρο για κουλουρι το σκευτομουν να κατσω , αφου την εχω παρει 2 φορες ακομη, εκει ομως σηκωθηκε εβαλε τα χερια της στα μπουτια μου ,
σκυμενη με τα βυζια φατσα καρτα να θελουν να βγουν απο το μπλουζακι με ραντες και κουνοντας τον κωλο της μου ειπε για 69 , γυμνο τσιμπουκι κλτ
δεν γινοταν να φυγω πλεων , θα ενοιωθα πουστης , δεν μπορεσε να ξεφυγει ο Οδυσσεας απ την σειρηνα... σηκωθηκα να παω στο δωματιο και ο κοπρος αρχησε να γαυγιζει , πολυ εξυπνο σκυλι...
το καταλαβε οτι θα γαμησω την αφεντικινα του και εκανε Γαβ Γαβ ,
η τσατσα ανελαβε να του εξηγησει πως δεν ειμαι κακο παιδι και οτι απο μενα εχει φαει ηδη 5 κουτια σκυλοτροφες ... ετσι με αφησε και πηγα στο δωματιο ,
η Χριστινα πιστος ακολουθους ηρθε και παρελαβε το 50 ρικο , δεν ηθελα ρεστα λογο Εορτης και λογο του οτι (παραδοξως) με θυμηθηκε ετσι τα ζητησα σε χρονο.
Σε 3 λεπτα ερχομαι ειπε και αποχωρησε ,ενω εγω ξεντηθηκα και ξαπλωσα.

Σε 3 λεπτα λοιπων να σου ξαναμπαινει με το τζιν , τι ξεχασες καλε λεω ?
Τιποτα λεει ηρθα για σενα και αρχηζει να τα βγαζει !!! Σορπραιιιιιιιζζζ !!!! , πολυ μαρεσε το σκηνικο πρωτη φορα μου ρθε τανα με πολιτικα
επιβεβαιωνοντας τον χαρακτηρισμο < τρελοκοριτσο > που της εχουμε δωσει με τον αδερφο karaman 7
Βγαζει μποτα , βγαζει μπλουζακι , τζιν και να σου το στριγγακι και το σουτιεν , ουαου ! Η Χριστινα < με τα βρακια > , δεν την ειχα ξαναδει ετσι
ειναι γνωστο οτι γυρναει με σκενα , κοντα , καυτα , πως τα λενε... τα φουστανιδια , Baby Dolls
Ευχαριστη εκπληξη ;)

Ξαπλωσε διπλα μου και μιλουσαμε την χαιδευα παντου και λεγαμε και διαφορα ασχετα , ωραια η φυσικη βυζουμπα σε οχι πολυ μεγαλο μεγεθος για να κρεμαει , αλλα οταν ξαπλωνει χανετε
το μαλλι στο ιδιο στυλ , δερματακι απαλο , το μουνακι καθαρο , και το σκουλαρικακι στην θεση του .
Για την πιπα σηκωθηκα ορθιος αυτη την φορα και ξεκινησαμε αφου περαστηκε καποτα στο γνωστο χαζο και ακυρο στυλ < Καλτσα >
η πιπα (3η στην σειρα ) καλη αλλα οχι για βραβειο σημερα , τα @@ τιμηθηκαν βεβαιος αλλα σε αλλο στυλ , πολυ δαγκωτο και αγριο σημερα , το απαλο γλωσομασαζ την πρωτη φορα ηταν πολυ καλυτερο
το χαλαμε σιγα σιγα.... :/

Οπως ημουν ορθιος της ειπα να ρθει να παρκαρει και αφου της εκανα κουμαντο...
Eλα ελα ελα , λιγο δεξια ελα ελα παρτο λιγο αλλιως , ισιαξεε, ελα , ωωωωωωωπαααα και ετσι παρκαρε την κωλαρα της στο πουλακι μου που ηταν ντουρο
- Σιγα σιγα λιγο ( λεει ) γιατι ειναι κλειστο
- Κλειστο ? γιατι καλε , επιδη ειναι γιορτη σημερα ε ?
- Χαχα ναι , Χρονια πολλα !
- Χαχαχα , παρθενα εισαι ?
- Υes... ειπε με ματια μισοκλειστα και με μια εκφραση μεταξυ απολαυσης και υπομονης

Καπου εδω σταματησαν οι συζητησεις γιατι το πραγμα σοβαρεψε , αρχισα να κανω αισθητη την παρουσια μου
Το πουλακι μου σημερα βαρουσε 90% + και ετσι κατι βογκητα που ακουσα καθε αλλο παρα ψευτικα ηταν ελα να ανεβαινουμε σιγα σιγα παμε μαεστρο
You’ve got a pussy , I have a dick So, what’s the problem Let’s do it quick .
http://wankdb.com/v/332205/Rammstein-with-Pussy-uncensored/ OR http://www.redtube.com/25232

Ακολουθει ολιγολεπτο γαμησι αυξανομενης εντασης
Αλλαξαμε σε ιεραποστολικο με το ενα ποδι της στο ωμο μου και μετα μετα ποδια ορθανοιχτα , τα οποια κρατουσα εγω , ακολουθει ολιγολεπτο γαμησι και παλι .
Τα παραταω ολα και ξαπλωνω πανω της για μαθημα γερμανικων το οποιο αρχησε αμεσως μολις το ζητησα
< Φικ μι , σκις μι ζμπροξεν , μπιξεν , φακεν φουκεν κλτ > ενω με αγγαλιαζε και γω της φιλουσα τον λαιμο ανεβασα ρυθμους και ... ακολουθει ολιγολεπτο γαμησι ξανα .
...και ετσι αγγαλιασμενους μας βρηκε το τελειωμα ...
Ααααααααχ ωραιο χυσιμο σημερις Χαμόγελο

- Εγινα μουσκεμα μωρο μου ( μου λεει )
- Την κοιταω και γω στο προσωπο νομιζοντας οτι την ιδρωσα
- Που καλε ? την ρωτησα ενω ταυτοχρονα καταλαβα ( ποσο μαλακας μπορει να ειμαι ? )
- Τι που ? στα αυτια μου λεει χαχα
- ΝΤΟΙΓΚ !! ρεζιλι γιναμε :/

Μετα το τελος , δεν εφυγε σαν νιτζα αλλα χαηδολογηθηκαμε ολιγον παλι
Ντυθηκε και εφυγε αφου με ευχαριστησε... ειχε μπει και συναγωνιστης οποτε...

5η μου φορα στην βιλα , ( 3η με την Χριστινα ) Αντριαννα και βικυ ειχαν τιμηθει στο παραλθον
Το μαγαζι παραμενει σταθερα μια απο τις καλυτερες επιλογες , πρεπει να βγαλω καρτα μελους ....
Παρκινγ καλο (πρωινα)
Καθαριοτητα καλη
Τσατσαδες που δε σπανε @@ (πολυ βασικο αυτο )
Ειδηκα η σημερηνη ηταν πολυ διακριτηκη μας αφησε να μιλησουμε με την υσηχια μας και δεν ενοχλησε καθολου στο σαλονι

=============================================================================================

Τιτλοι τελους...

Αναμνηστικη φωτογραφια ;)
http://www.imagerous.com/images/21838058667317667356.png
mirror
http://img265.imagevenue.com/img.php?image=70673_21838058667317667356_123_541lo.jpg

----------------------------------------------------------------------------

Μυνηματα προς Ιεροδουλες

@ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Νo news , good news ( oπως ειπες ) Νew news , good news too ( λεω εγω... )
θα τα ξαναπουμε ...

@ Aντριαννα
Get ready.. its koulouri time :p

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
jo145
Τιμημένος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
69
Likes:
18
Πόντοι:
1.246
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού