Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325930
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
διαβαζοντας κριτικες για διαφορα στουντιος επελεξα α δοκιμασψ την τζεσυ.μπαινω λοιπον μεσα η τσατσα νορμαλ μπορω να πω.με ρωτησε αν εχω ξανα ερθε και απαντησα οχι(δεν καταλαβα ομψς γιατι με ρωτησε).η κοπελα αρκετα ομορφη και πολυ οραιο σωμα.μαυρα μακρια μαλλια γλυκο προσωπο,αρκετα ψηλη αδυνατη με σφιχτο σωματακι και ωραιο μεγαλο βυζακι δεν ειμαι σιγουροσ για το αν ειναι φυσικο. 40 το απλο 50 χαλαρο 60 γυμνο 80 το 69 αν θυμαμαι καλα και 100 ολα μαζι.περασα με το 40αρι εγω.το δωματιο πολυ καθαρο και η κοπελα επισης.ηρθε μεσα αρκετα ευδιαθετη χαμογελαστη με ρωτησε μονο ονομα κτλ.ξαπλωσα και μου αρεσε που δεν εβγαλε απ ευθειασ την καποτα οπως οι περισσοτερες.χαιδεματα κτλ..και μου αρκετοη χειρονακτικη εργασια αφου καθοταν πανω μου.πιπα αρκετα ικανοποιητικη με λιγα ντιπ θροουτ αλλα καθολου ωιαστικη.καθολου δοντι.αλλα παντα με χερι.στην αρχη απο πανω μου αφου προτα χοροπηδουσε αρκετα αδεξια κ βαρετα μπορω να πω.μετα ομος με τις πατουσεσ στο κρεβατι χοροπηδουσε αρκετα καλα.μετα παμε πισοκολητο .με εντπωσιασαν οι φωνουλες κ λιγες κραυγες..οχι τοσο ψευτικες οπως περιμενα για να νιωθεισ πως σε κοροιδευει καταμουτρα...αρκετο σφυροκοπημα και εκει τελικα κατεθεσα...γενικο συμπερασμα αρετα γλυκια κοπελα με καλη συμπεριφορα εντος δωματιου καθολου βιαστικη με ικανοποιητικη συμμετοχη .μαλλον βελτιωθηκκε απο καποιες κακες προηγουμενες κριτικες.θα την προτεινα για ενα απλο στα 40 ευρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2010
Όνομα κοπέλας
Τζέσυ
Μέλος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
24
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού