Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 36 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την μαρίνα (εκ Πολωνίας)την πρωτοπήρα πριν 2 χρόνια και με είχε εντυπωσιάσει με τις υπηρεσίες της αν και είχα πάρει το πρόγραμμα ελαχίστης κατανάλωσης με 30 ευρώ τότε.
Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή και ευδιάθετη. Τις είπα τι έγινε πριν από 2 χρόνια και ποσό με είχε εντυπωσιάσει τότε ,κάτι που της άρεσε και μετά κουλουριάστηκε διπλά μου και άρχισε να τρίβεται πάνω μου σαν γατουλα.Με φούντωσε αμέσως και άρχισε να με τσιμπουκώνει χωρίς βιασύνη ενώ εγώ χάιδευα το μουνι της πανό από το κόκκινο στριγγάκι της .Μετά χάιδεψα τον όμορφο κωλο της και έπαιρνα μάτι αυτή την υπέροχη σκηνή από τον καθρέφτη πίσω της.
Συνεχίσαμε με cowgirl ενώ έγλειφα τα ωραία φυσικά βυζάκια της και μετά reverse cowgirl για να γλείψω και την πλάτη της .Σταματήσαμε για λίγο για να της κάνω ένα γρήγορο μασαζ.Ηθελα να της βάλω δάχτυλο αλλά μου ειπε,ευγενικα,ότι δεν ηθελε δαχτυλο ουτε γλειψημο στις τρύπες της. Παρ όλα αυτά με άφησε να αγγίξω το υγρό μουνι της.Η συνεχεία ήταν με reverse cowgirl ενώ έτριβα την ερεθισμένη κλειτορίδα της. Ακολούθησε ένα άγριο πισοκολιτο σφυροκόπημα ενώ η Μαρίνα με καύλωνε ακόμα περισσότερο με αυτά που έλεγε (τα ελληνικά της ήταν αρκετά καλά)
Δεν μου χάλασε το χατίρι όταν της ζήτησα να χύσω στο στόμα της(με το προφυλακτικό )και όπως ήμασταν στο πισοκολιτο μου τον παίρνει και μου κάνει ένα εκπληκτικό ptm ενώ χάιδευα την κολοτρυπιδα της
Είναι 24 χρονών ,μέτριο ανάστημα καστανη,ωραια παρουσία και σέβεται τον πελάτη και τα ευρώ που αυτός δίνει ακόμα και αν είναι στο βασικό προγραμμα.Δεν μπορω να βαθμολογισω οσο θέλω λογο προτοεγγραφης.Οι μουσικές επιλογές δίκες της.
Την Μαρίνα σας τη συστήνω ανεπιφιλακτα.Υποσχομαι ότι δεν θα περάσει τόσος καιρός μέχρι να με ξαναδεί!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 15, 2010
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
39.715
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού