Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Gabriella είναι το απόλυτο πιπίνι που βλέπεις στο δρόμο και καυλώνεις, το ύψος της μετά βίας φτάνει το 1,60, μελαχρινή και αδύνατη. Βυζάκι ελαφρώς προς το μικρό αλλά πολύ καλοσχηματισμένο και κώλος ιδανικός. Ενδείκνυται απόλυτα για τους λάτρεις των petite. Δηλώνει 21 ετών Ιταλίδα από την αιώνια πόλη Ρώμη.
Στα του αγώνα, συνεννόηση στα αγγλικά (καυλωτικό), χαμογελαστή και ευγενική και αφού πέταξα και ό,τι ιταλικό ήξερα άρχισε το ματς. Πίπα πολύ καλή, μόνο με χείλη και στο τέλος έκανε ένα άγγιγμα στα αρχίδια και το εσωτερικό των μηρών, πολύ καυλωτικό, ύστερα στήθηκε μόνη της για πισωκολλητό με αναστεναγμούς και συμμετοχή. Συνέχεια με ιεραποστολικό όπου άρχισε να πέφτει η απόδοσή της και σε κάποια στιγμή μου λέει "you must finish". Ωραία, της λέω, ανέβα από πάνω για να με τελειώσεις, όπως και έγινε. Άγριο σφυροκόπημα για επίσπευση του τέλους και συνεχές άγγιγμα στα αρχίδια. Μου είπε ότι το απλό (40 €) που είχα πάρει είναι μόνο για 10 λεπτά και νόμιζε ότι είχαμε φτάσει τα 15. Χάρηκε πολύ όταν την ενημέρωσα ότι σύμφωνα με το ρολόι μου (βάζω πάντα χρονόμετρο για να μη μας πουλάνε τρέλα) είχαμε φτάσει μόλις τα 8 λεπτά καθαρού χρόνου αγώνα (συν 2-3 από τη στιγμή που μπήκε μέσα μέχρι τη σέντρα, δηλαδή την πίπα) οπότε ήμασταν μέσα στο χρόνο. Δικαιολογήθηκε ότι στις ώρες αιχμής όπως γύρω στα μεσάνυχτα, οπότε και έγινε η χτεσινή κατάθεση, την πιέζουν να βγαίνει γρήγορα ενώ πιο αργά είναι χαλαρά. Θα φανεί αν αυτή η θεωρία ευσταθεί ή είναι πίπες, πάντως και μόνο λόγω εμφάνισης αξίζει κατάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2010
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
extramask
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
160
Πόντοι:
3.285
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού