Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 5 10
Τσόντες 60970
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Γυναίκες πορνοστάρ
 
8.0
Άνδρες πορνοστάρ
 
7.0
Σενάριο/Σκηνοθεσία
 
7.0
Ποιότητα εικόνας/ήχου
 
8.0
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Παραθέτω αυτά που είχα γράψει ως κριτική στο αντίστοιχο θρεντ:

"Μέρος Α. Η ταινία αποτελείται απο 6 σκηνές.

Σκηνή 1η: Οντισιόν που παρουσιάζουν τις κοπέλες. Αξίζει για τους νοσταλγούς των Γκουζγκουνοταινιών. Όχι καμία φοβερή ατάκα αλλά θυμίζει εποχές.

Σκηνή 2η: Ο καράφλας γαμάει την Δήμητρα. Καλά ελληνικά μιλάει η μαντάμ αλλά δεν παίρνω κι όρκο για την υπηκοότητα. Η σκηνή περιέχει ΜΟΝΟ anal. Δυνατό κι ωραίο με πολύ καλή υποκριτική από την κοπελιά (για τα δικά μας δεδομένα πάντα. Δεν είναι και Tory Lane)

Σκηνή 3η: Ο Βαρβάτος μαζί με την Tarra White και την Franzesca Gallardo (aka Zuzana Suzana και λοιπά) βιάζουν (και καλά) την Elisa. Αρκετά rough σκηνή με δυνατό λεσβιακό. Δεν πιάνονται λες και ξεψειρίζονται όπως πολύ σωστά είχε πει ένας συναγωνιστής για προηγούμενη ταινία. Γλυφομούνια γλυφοκώλια γαμήσι με strapon και τα συναφή.

Σκηνή 4η: Ο Γκουζγκούνης παραδίδει μαθήματα στις κοπέλες για το σεξ. Χαζομαρούλες και ατάκες μικρής σημασίας.

Σκηνή 5η: Λεσβιακό της Angelika με την Elisa. Ισχύει ότι είπα και πριν. Δυνατό ωραίο λεσβιακό.

Σκηνή 6η: Το παραπάνω λεσβιακό εξελίσσεται σε γαμήσι αφού μπαίνει στο παιχνίιδι ο Ζαφείρης.



Μέρος Β. Προσωπικές εντυπώσεις.

Τα συν: 1.Φοβερές γκόμενες. Ειδικά η Angelika και η Κασσάνδρα (100% Ελληνίδα) είναι μούναροι ολκής!!!!
2.Για τα επίπεδα της Sirina αυτή η ταινία είναι κατ'εμέ ό,τι καλύτερο έχουν βγάλει. Οι γκόμενες γαμιούνται πολύ σωστά και υποκρίνονται γαμάτα.
3.Χωρίς να είμαι ειδικός μου φάνηκαν καλύτερα τα σκηνοθετικά τερτίπια. Καλύτερος φωτισμός, καλύτερα πλάνα. Μπορεί να είναι και ιδέα μου.

Τα πλην: 1.Η Κασσάνδρα δε γαμιέται. Αυτό με ξενέρωσε τρελά γιατί μόλις την είδα έπαθα ΜΟΥΝΟΠΛΑΚΑ!!! Ελπίζω να γαμηθεί στο επόμενο επεισόδιο. (edit: ελπίζουμε για μεθεπόμενο πλέον)
2.Επίσης δε γαμιέται η Σάντρα (στ'αρχίδια μου), μια μαύρη ονόματι Keisha (και πάλι στ'αρχίδια μου) και δε γαμάει ο Γκουζγκούνης. Καλύτερα
κιόλας μη μας πάθει και τίποτα ο άνθρωπος.

Σύνοψη: Κατ'εμέ πάντα, μια πολύ καλή ταινία για τα επίπεδα Sirina με βελτιωμένα τα προβλήματα των προηγούμενων η οποία αξίζει για τη δική μου
τουλάχιστον συλλογή."

Enough said.
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
4
Πόντοι:
616
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού