Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξεκίνησα την μπορδελότσαρκα στις 19:00. Αφού επισκέφτηκα 4 σπίτια, από τα οποία δεν ικανοποιήθηκα έφτασα στο εν λόγω ίδρυμα. Η συμπεριφορά της τσατσάς δεν μου έκανε ιδιαίτερα καλή εντύπωση (ήταν αρκετά ψυχρή). Μετά από μια 15-λεπτη αναμονή ήρθε η Αφροδίτη. Μου έδωσε το χέρι της και εντυπωσίαστκα από την εμφάνισή της (ψηλή, ξανθιά με πιασίματα και βραχιολάκι για τους φετιχιστές). Μέχρι να μπει στο δωμάτιο, είχα ψιλοκαβλώσει και συνάμα σκεφτόμουν τα ριγκάκια της. Μόλις μπήκε στο δωμάτιο της λέω: "Γειααα" και με τρεμάμενο και ιδρωμένο χέρι της είχα φορέσει το ένα βραχιολάκι και ένα ριγκάκι, που μου είχε πάρει δώρο μια κοπέλα από το Πανεπιστήμιο. Της έκανα αρχικά σύντομης διάρκειας πισωκολλητό (στα όρθια). Μετά της είπα: Πάρε πίπα για να αυξηθούν και άλλο τα spreads (και ενοούσα τον άρχοντα των νοτίων προαστίων). Αρχικά πήγε να μου πάρει ακάποτη πίπα και μου είπε ότι αυτό κοστίζει 70 ευρώ. Εγώ της είπα ότι θέλω την κλασσική πίπα (με το προφυλακτικό που κοστίζει 50 ευρώ). Μετά αποπειράθηκε να μου τον παίξει. Στη συνέχεια ήθελα να προχωρήσουμε στο κυρίως πιάτο (εγώ ανάσκελα και αυτή από πάνω). Τη ρώτησα: "Έχεις χρόνο ακόμα να κάνουμε τρελίτσες;". Αυτή μου απάντησε: "Όχι, γιατί περιμένει ένας κύριος ακόμα έξω". Τότε της πρότεινα για να τελείωνουμε στα σβέλτα να μου τον πάρει στο στόμα και να της κρατάω τα βραχιόλια. Έτσι τέλειωσα σε dt. Όταν έφυγα, η τσατσά δεν με αποχεραίτησε, γιατί μίλαγε στο τηλέφωνο. Γενικά όμως πέρασα καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2010
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
65
Πόντοι:
1.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού