Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367552
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επισκεψη εγινε στις 11:45 την πεμπτη και μάλον έπεσα πάνω στην αλλαγη φρουρας αφου ήταν και τα 2 κορίτσια εκει. Η τσατσα πολυ φιλική μου εξήγισε για τα προγραμματα και μετα είπε αυτο που έψαχνα εδω και καιρο," Αν θελεις μπορεις να παρεις και τα 2 κορίτσια". Τρελαθηκα 2 κορμια σαν φωτια. Πιστευω οτι δεν αφήνεις τετοια ευκαιρία να παει χαμενει. Και δεν έκανα λαθος. Πλήρωσα για 69 και πρωκτικο συνολο 150€ και περασα στο δωματιο.
Σε λιγο ήρθαν οι θεές κριστι και σιλβυ.
Με το που μπαινουν και οι 2 ερχονται και μου δινουν απο ενα ζεστο φιλι και μου πιανουν τα αρ...ια και μου λεει η κριστι δεν ξερεις τι εχεις τι εχεις κερδισει. Με ριχνουν στο κρεβατι και αρχιζουν να με γλιφουν και να με φιλουν παντου καθος και μεταξύ τους, και εγω πιανω τα παντα βυζια κολαρακια δεν ξερω απο που να αρχισω.
Μετα απο μερικα λεπτα και ενω ειχα καυλωσει φοβερα ηρθε η ωρα για το 69, δυο μουνακια να γλυψω και 2 στοματα να γλιφουν το καβλι μου τελεια. Αλλαζα ποτε το ενα ποτε το αλλο και αυτες να με γλυφουν και να παιζουν και μεταξυ τους. Μετα καθετε η σιλβυ και η κριστι τις γλυφει το μουνακι και τα βυζακια και εγω το δικο τις. Και μετα παλι αλλαγη.
Στη συνεχεια στεκομαι ορθειος και ερχονται και οι 2 και περιποιουνται τον πουτσο μου.
Αμεσος μετα η κριστυ καθετε στο κρεβατι η σιλβυ απο πανω τις και εγω ετοιμαζομαι να γαμισω το ομορφο μουνακι τις απο πισω. Τελειο γαμισει και πριν τελειωσω αλλαζουν παλι θεση και τον χωνω στον τουρλοτο κολαρακι τις κριστυ οπου σε λιγο εχυσα μεσα στην καυλα. Τελειο φοβερες και οι 2 με συμετοχη ήχους καυλας τα παντα ολα. Χαλαλι τα 150€ που πιστευω δεν ηταν και πολλα για τετοια προσφορα. Μπραβο στα κοριτσια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 08, 2010
Όνομα κοπέλας
Κρίστυ-Σιλβή
Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού