Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 105 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετα την χθεσινή απογοητευτική επιδρομή στην φυλής είναι και αγαπημένο μου μέρος παναθεμα με!! Αλλά με ποιό να την αντικαταστήσω με τα μπουρδέλα του μεταξουργείου που τα ποντίκια και οι κατσαρίδες κανουν παρτυ?Τι να πείς!! Πάντος επείδη της γουστάρω τέτοιες καταστάσεις οκ,,είπα να ξαναπεράσω σήμερα απο εδο!! Σήμερα δεν είχα όρεξη για ποντίκια αν και δέν μπορώ να το αποφύγω αφτο!! Μετά απο μια περυπολία στην περιοχή σε διάφορα σπιτάκια,με μάσκα οξυγόνου φυσικά είπα να μπω εδο! Η κοπέλα αρκετά όμορφη τα λένε και συναθλήτες απο κάτο!! Λέω να μπώ ! Και έτσι έκανα,,ο τσάτσος λίγο σπαστικός,,βασικά όσους τσάτσους έχω πετύχει η τραβέλια είναι,,η γκέι ,,,ε τεσπα δεν με νοιάζουν αφτοι,,η κοπέλα με ενδιαφέρει!! Μπαίνω μέσα και παρατήρησα πως κάποιος συναθλητής είχε σκουπήσει τα αποθέματα του στο μαξιλάρι,,τι αλλο θα δω εκεί πέρα!! Μα είναι δυνατόν?? Η υπηρεσία τη κάνει?? ελεος!! Το έκανα λίγο πέρα !! Μπήκε και η κοπέλα μετα απο λίγο!!
Σκηνή τώρα....
Μπαίνει...
Γεία σου...κλπ...
Το σκουφάκη αμέσος,,και άρχησε μια άτεχνη και απαίσια πίπα έβαζε και πολύ δόντακι και παρακαλούσα να σταματήσει!!
Της ζύτησα να ανέβει πάνο μου...και λέει
Καλά της λέω στα 4...
Γυρνάει και τι να δω...
Μουνί θεόστενο,,αξυρυστο και ολα τα κακά!
Για κόλο του λόγος έδο το μουνί της είταν στενό φαντάσου ο κόλος!!
Έ δεν κράτησε και πολύ,,,της ζύτησα να μου την πέξει μέχρη να μου την πέξει και να τελειόσω,,,δεν ήξερε να την πέζει κάν!! Τέσπα γάμα το της λέω ,,και είχε το θράσος και χερέτησε!! Τι να πείς!!
Ε δεν αξιζεί!! Όταν βγηκα απο κεί έκανα το σταύρο μου που βγήκα ζωντανός και δεν μου έπεσε κανα τούβλο η δεν με δάγκωσε κανά χαμστεράκι! Χα!! Καλή συνέχεια!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού