Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Βροχερή μέρα σήμερα και είπα να αλλάξω τσάρκα λόγο οτι είμαι φαν της φυλής ,είπα σήμερα να αλλάξω για μια φορά !! Κλασικά μόλης μπαίνεις σε αφτα τα σπιτάκια του μεταξουργείου νιοώθεις μια μπόχα...πολυ βρομιά ρε παιδί μου!! Ύστερα απο μια βόλτα κατέληξα εδό ,είδα την κοπέλα και μάρεσε μελαμσό δέρμα καστανομελαχρινή με ωραία πιασηματάκια,μπηκα διότη ολές η άλλες είταν σαβούρες!!Τέσπα δείνω τα 15 εύρο μπαίνω στο δωματιο έκλεισα πόρτα,,,τη έκλεισα!! Σπασμένο πόμολο είχε!! Μόλης μπήκα στο δωμάτιο μια βρόμααα απαπα!! Έλεος!! Έρχεται μετα απο λίγο καίνουρια η κοπέλα,,γεία κλπ στην αρχή,,και την είδα να έχει την κρέμα στο χέρι..κακο σημάδι...και όντος...Η πίππα της αρκετά καλή εκει με εφτιαξε λίγο,,,σηκώθηκε ο μίτσος το πολυ 1 λεπτό της λέω ανέβα πάνο όχι μου λέει...κααααλα@@!! Πάμε για ιεραποστολικο,,,! Πρώτη φορά στην ζωι μου γαμούσα αέρα μιλάμε πολυ μα πολύ κρέμα..ελεος κοίτουσα σύνεχεια μήπως είχε βγεί εξω διότη δεν ένιωθα τπτ....ύστερα άρχησε να μου την πέζει με τα βίας τελείωσα πολυ λίγο!! Έφυγε με τα μούτρα κάτο...τι να πείς με το ζόρι μίλαγε...ανύπομονουσα να βγω έξω να πάρω καθαρό αέρα...προσοχη μάγκες....!! Συμπέρασμα!! Ποτέ ξανά μεταξουργείο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2009
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού