Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Σαμάνθα την ειχα επισκεφθεί και παλιά αμα δείτε της κάτο κριτικές μου,,,δεν με ειχε εντυποσιάσει τότε πολυ αλλα σκέφτηκα να ξαναδοκιμάσω!! Μπαίνω μέσα βασικά μπήκα κατα της 8 και ήξερα οτι ειταν η Σαμανθα εμφανισιακά την ξέρετε ολοι πλεον μαύρα μαλιά πολύ γλυκο πρόσωπο σωματάρα και κολάρα!!..περίμενα εγω μαζι με 5-6 άτομα ειταν στο δωμάτιο η κοπελα!! η τσατσά απιστευτα ευγενική ολο χιουμορ κλπ ,,,σκάει μύτη λοιπόν το κουκλί κοιταει εμενα κατεφθειαν με θυμόταν φένεται!( Με ξαφνιάζει η μνήμη που εχουν μερικες με τοσους που βλεπουν την μερα)! Κολησε πανο μου και αρχισε τα ναζια ειπα να μην την πατησω παλη γιατη και την αλλη φορα ναζια εκανε αλλα μεσα ειταν μουγκα,,δεχτηκα γιατη ειταν ολο υποσχεση το βλεμα της!! Λεω μακάρι να μην βγει μαπα παλι!! Με εβαλε στο μεγαλο δωματιο απο δεξια!! Κλασικα γδυθηκα και περιμενα! Περνανε 5 μπανει το κουκλι!! Ξαπλωνει αρχισε τα χαδακια και τα φιλια στο στηθος !! Την χαιδεψα απο πισο και γουσταρα να της γλειψω τον υπεροχο πατο της δεχτηκε...δλδ 69 πιπα καλη ,,,μετα αρχησαμε με ιεραποστολικο μαρεσανε τα αληθοφανη βογγητα της με εφτιαξε πολυ αφτο!!Μετα ανεβενει πανο μου δεν ξερω ειχα αναψει τοσο που δεν αργησα να τελειοσω αρχισα να αναστεναζω απο ηδονη και αρχισε να με φιλαει στο στομα για να μην ακουστω!Εκατσε στην αγκαλια μου για κανα 2λεπτο και με ευχαριστησε...αν τυχει και ειναι στης καλες της θα ξαναπηγενα σιγουρα...!! Βαζω 10 στο παρκινγκ λογο μηχανης...ο χωρος πολυ καλος και καθαρος...αρκετα ευχαριστημενος!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 20, 2009
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Υπηρεσίες
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού