Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267049
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λοιπόν φίλοι, μετά από αρκετό καιρό, ανηφόρησα προς την Αθανασίας, αφού είχα διαβάσει για καινούργιες αφίξεις. Τακτικός πελάτης (βλ.Στέλλα, Λίλυ, Μαρία, τις περιβόητες Λένα και Κατερίνα), σκέφτηκα μήπως είμαι τυχερός και πέσω στην Χριστίνα. Η τύχη μου όμως δεν με εγκατέλειψε και έπεσα στην Ντάρια.

Δεν ξέρω ακριβώς πόσο καιρό είναι εκεί - είχα 2 μήνες να πάω - πάντως πρέπει να είναι παλιά καραβάνα. Και αυτό διότι το ελληνικό το χειρίζεται απταίστως, παρότι ισχυρίζεται ότι είναι Ρωσίδα, ετών 22. Εμένα πάντως μου κάνει για 27-28.

Κατέθεσα λοιπόν τον οβολό μου σήμερα κατα τις 19:00. 50 το απλό, 80 αυταρχικό, 100 σεξ σόου.

Η Ντάρια με μια λέξη είναι καύλα. Ξανθιά, ξυρισμένη από πάνω μέχρι κάτω, λάγνο βλέμμα, καταπληκτικό κορμί, χωρίς τίποτα περιττό, γύρω στο 1.70 ύψος. Όμορφο προσωπάκι, ωραία χειλάκια και μου έκανε εντύπωση η χαριτωμένη μύτη της. Στήθος όχι στητό αλλά στο κατάλληλο μέγεθος, ούτε μικρό, ούτε μεγάλο.

Στο δωμάτιο με έκανε να αισθανθώ αμέσως άνετα. Κουβεντούλα, χαϊδέματα, πιάσιμο. Καλή πίπα και πιπίλισμα αρχιδιών. Σεξ σε όλες τις στάσεις. Την γαμάς και αισθάνεσαι πως είναι η γκόμενά σου.

Τελειώσαμε και μου έδωσε την εντύπωση ότι και αυτή ικανοποιήθηκε, έστω και προσποιητά.

Πολύ καλή φάση. Το έχω ξαναπεί άλλωστε, το μαγαζάκι ανεβαίνει. Η τσατσά όπως πάντα ευγενεστάτη. Σύντομα πρέπει να δω και την Χριστίνα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2008
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού