Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 402791
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη πριν λιγες μερες στην απογευματινη βαρδια.
μετριος χωρος,παλιος αλλα προσεγμενος φαινεται.πολυ ευγενικη κυρια υποδοχης.παρκιν μαλλον ετυχε λογω μερας και ωρας να βρω πανευκολα.
κοπελα η γνωστη στους περισσοτερους βαλεντινα.ετυχε να την εχω πρωτοσυναντησει πριν 1-2 χρονια οταν πρωτορθε στη βριλησσου,πρωτες τις μερες στη δουλεια. τοτε ως καρολινα,μελαχροινη,με ποιο μαλακο δερμα,πιο φρεσκια,πιο γλυκια και κουλαριστη,για αυτο και η συγκριση...
η βαλεντινα ειναι μια γυναικαρα με φουλ αξεσουαρ,ηλικια νομιζω 30+,μετριο υψος,πολυ πληθωρικη,οχι ομως χοντρη και ατσουμπαλη,καστανοκοκκινα ισια μαλλια,ομορφη και με περισια ορεξη παντα.πολυ σπινταριστη και ευδιαθετη! επιλογη απλου προγραμματος των 50 ευρω,περασμα στο δωματιο και η βαλεντινα ηρθε αμεσως,μια και επικρατουσε ησυχια γενικα εκεινη την ωρα.
ορεξατη,πολυ μπλα μπλα(δε με χαλασε ομως),μερικα προκαταρκτικα γλυψιματα στο σωμα,μετα δυνατη ισπανικη μαχη μεταξυ των 2 "βουνων"! περασμα σκουφιου και απο την αρχη πολυ δυνατη πιπα(θα προτιμουσα να ξεκινησει πιο χαλαρα) και πολλα μουγγητα.παρα πολλα και πολυ ψευτικα ομως..οκ κανει το παν η κοπελα να σε φτιαξει,αλλα τοσο ψευτικα πιανουν μονο σε παρθενο 15χρονο.με χαλασε να πω την αληθεια,αλλα τεσπα ειχε καλη προθεση οφειλω να πω.μετα αλλαγη πολλων στασεων..και με πρωτοβουλια δικη της μερικες στιγμες.ροντεο,στα ορθια,κανονικα,στα 4 με σκαμπιλακια και εντονοτατα σφυροκοπηματα,δε μασαει καθολου!!! κανει το παν και το δειχνει για να περασεις καλα.πολυ "ζωντανη" γυναικα,εξτρα σπινταριστη.θελει κοτσια και ορεξη να εχεις να την ακολουθησεις στο κρεβατι.
συμπερασματικα...μια ομορφη γυναικαρα που ξερει καλα το σπορτ και κανει τα παντα για να περασεις καλα.μου αρεσε περισσοτερο παλια οταν ειχε πρωτοερθει,αλλα οκ αυτο εχει να κανει μονο και μονο με το προσωπικο μου γουστο.για οπoιον δεν την εχει δοκιμασει,νομιζω ειναι απο τις περιπτωσεις must!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2009
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού