Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400615
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
...που θελει τις κοπελες της Τριγγετοαλυσιδας να ειναι ξεπετες!Κατι που ως επι το πλειστον ισχυει μιας και το 90% των κοριτσιων στην συγκεκριμενη αλυσιδα ειναι για κλωτσιες!Η γλυκυτατη αυτη Τσεχα ειναι η εξαιρεση στον κανονα που σημαινει οτι με δικη της πρωτοβουλια καθησε στο δωματιο τουλαχιστον 20-25 λεπτα στο απλο προγραμμα κι αυτο κανει και με ολους τους πελατες της μιας και πριν την τιμησω ειχα συλλεξει πληροφοριες απο φιλους και γνωστους για το ποιόν της!Απο οτι μου ειπε τον τελευταιο χρονο δουλευε σαν cg οποτε ισως κι αυτο να επαιξε τον ρολο του
Εμφανισιακα ειναι ενα ψηλο ξανθο πολυ ομορφο κοριτσι(1,75 ανευ τακουνιων απο οτι μου ειπε..και μαλλον λεει αληθεια μιας και με τα τακουνια ηταν στο υψος μου) με μπλε ματαρες και πολυ σεξυ χαμογελο!Κορμι καμπυλατο φυσικοτατο ανευ επεμβασεων με σχετικα χαλαρο δυαρι στηθος και καποια πιασιματακια στην κοιλια που μου ψιλοκακοφανηκαν μονο οταν ανεβηκε απο πανω αλλα το ξεπερασα ταχιστα κοιταζωντας το πανεμορφο προσωπο της!Ο κωλος της πολυ παραπανω απο μια χαρα...καμπυλατος και με σωστες λαβες για πισωκολλητο!Εμφανισιακα θυμιζει πολυ αυτες τις καυλιαρες ξανθιες τουριστριες που ολοι θελουμε να φαμε στις καλοκαιρινες μας διακοπες
Στο ψητο τωρα..
Σκαει στο δωματιο και με ναζιαρικο υφος με παρακαλεσε...μιλαει πολυ καλα Ελληνικα...να της βγαλω το μαυρο φορεματακι που φορουσε ενω ειχε στηθει στα ορθια και με τη πλατη της προς τα εμενα!Μια χαρα ξεκιναμε λεω απο μεσα μου!Της κατεβαζω τα περιττα ενω παραλληλα αυτη μου κωλοτριβεται πανω στην τσαπου!Ατιμη Τσεχα!!
Κατευθειαν στο κρεβατι οπου κι αρχιζει να με φιλαει και να με γλυφει σε αυτια ρωγες και διπλα στο στομα!Αυτο το παραμυθι εγινε για κανα πενταλεπτο μεχρι που μου λεει χαμογελωντας...καλα ολα εγω θα τα κανω εσυ δεν θα ασχοληθεις μαζι μου?Χατηρια δεν χαλαω οποτε την ξαπλωνω και ξεκιναω το βυζογλυψιμο με αυτην να με ρωταει...λες να βγαλουν γαλα ή ουισκι?!Μακαρι ουισκι της λεω να φτιαχτουμε ακομα καλυτερα!!Γενικα η κοπελα πετουσε ατακες για να ελαφρυνει και να κανει πιο χαβαλεδιαρικη και χαλαρη την ατμοσφαιρα!Αφου ασχοληθηκα με το στηθος της κοντα στο λεπτο μιας και βαριομουνα και αφου ειχα ηδη γινει τουρμπο τσιμπαει την καποτα απο το κομοδινο και ξεκιναει μια πολυ καλη πιπα για κανα τριλεπτο...χωρις γλυψαρχιδι.. με πολυ σωστη χρησιμοποιηση των δοντιων της και με διαφορετικες πιποτεχνικες!Το ξερει πολυ καλα το κεφαλαιο Τσιμπουκι και θα το μαθαινε ακομα καλυτερα αν δεν χρησιμοποιουσε ως λαβη τον πουτσο για να αναπαυει το χερακι της!Οποιος την τιμησει ας της πει να μην χρησιμοποιει το χερι της δεν θα πει οχι!Εγω μαλακιστηκα και δεν της το ανεφερα
Ακολουθησε ανεβασμα απο πανω με αισθησιακα κουνηματα σε gfe ρυθμους που πηγαν να με τελειωσουν οποτε και της ζητησα να στηθει στα 4 μιας κι ηθελα να τελειωσω ετσι!Οπως κι εγινε μιας και στο πισωκολλητο επιτελους χαρηκα κωλο με καμπυλες κι οχι κωλαρακια..
Αφου τελειωσα ομορφα κι ωραια κι ημουνα ετοιμος να ντυθω και να πουλεψω ερχεται η εκπληξη της βραδιας!Βλεπω το Τσεχακι ξαπλωμενο τσιτσιδο να μου λεει..αν δεν βιαζεσαι ξαπλωσε να χαλαρωσουμε και να τα πουμε..με τοσο καυλωτικο τροπο που δεν γινοταν να πω οχι!Κατσαμε κανα 5λεπτο λεγοντας παπαριες..σαμπως τι αλλο μπορει να πει κανεις με μια γκομενα...και με χαιρετησε αφου πρωτα με ευχαριστησε που την τιμησα!Αψογη επαγγελματιας και Μπραβο της!!Μακαρι να παραδειγματιστουν κι οι υπολοιπες της Τριγγετοξεπετας αν και δεν το βλεπω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2009
Όνομα κοπέλας
Έλεν
PIATSAS
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
89
Likes:
108
Πόντοι:
4.065
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού