Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 3 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η Claudia είναι ένα κορίτσι, πολύ ψηλό ωραίο πρόσωπο και πολύ ωραίο σώμα. Στα συν της οι βυζάρες της που γουστάρεις να τις χουφτώνεις, να τις ζουπάς και να τις γαμάς (ισπανικό). Επίσης, όταν άρχισα να της βάζω δάχτυλο, γούσταρε πολύ. Έκανε σαν να χάνει τις αισθήσεις της και ήταν πολύ ωραίο να την βλέπεις να καβλώνει. Πίπα, καλή, και όταν βάλει προφυλακτικό στο παίρνει όλο μέσα.
Κατά τα άλλα δεν θα την ξανασυναντούσα, διότι βιάζεται πολύ, η ώρα δεν συμπληρώθηκε και μου είπε να ετοιμάζομαι γιατί περίμενε άλλος πελάτης. Πράγματι, τον συνάντησα, όταν έφευγα, αλλά θα μπορούσε να τον κλείσει μισή ώρα αργότερα και όχι όταν τελειώνει ακριβώς το δικό μου ραντεβού. Επίσης, μύριζε λίγο και δεν ξέρω αν κάνει μπάνιο μετά από κάθε ραντεβού, ή απλά σκουπίζεται. Φιλί για να σου δώσει πρέπει να την προτρέψεις. Κατά την άποψη μου, δεν τιμά τόσο τα χρήματα της, αφού έχει το μυαλό της να σε κλέψει όσο περισσότερο χρόνο μπορεί. Ο δεύτερος γύρος ήταν μια γρήγορη πίπα χωρίς τίποτα ιδιαίτερο γιατί είχε κολλήσει το επόμενο ραντεβού ακριβώς με το που τελείωνε το δικό μου. Κι έτσι 10 λεπτά πριν τελειώσει η ώρα μου σταμάτησε. Δεν κλαίω τα λεφτά μου, αλλά δεν θα την ξανάπαιρνα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 25, 2010
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
200
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Μέτρια
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
0
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού