Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθες το απογευμα κατα τις 16.00 μου τη βιδωνει και στελνω μηνυμα για την lada για ενα ραντεβουδακι στις 17.00. Απαντηση αμεση και μετα απο μια ωρα φτανω στο ξενοδοχειο που βρισκεται στα ιλισια. Προβλημα εισοδου κανενα και ανεβαινω αμεσως πανω.
Η lada με υποδεχτηκε με ενα νυχτικο οχι κατι ιδιαιτερο, ενω οση ωρα εκανα μπανακι εβλεπε μια ρωσικη σειρα, πραγμα που με ψιλοστραβωσε. Τωρα απο εμφανιση δεν τη λες μουναρα, αλλα σιγουρα σχετικα καλες αναλογιες, ειναι αρκετα αδυνατη και με μετριο υψος στο οριο του petit. Ο κωλος ωραιος αλλα με μικρη λεκανη και το στηθος ολα τα λεφτα( δυαρι στητο φυσικο με τελειο χρωμα ρωγας).
Στη δραση τωρα δεν νομιζω πως θα επερνε καμια πρωτοβουλια εαν δεν το ζηταγα. Θα μπορουσε δλδ να μου παιρνει πιπα μια ωρα οπως αρχισαμε εαν αντεχα. Η Πιπα μετρια με ελαχιστο deepthroat, εγω θα την προτιμουσα λιγο πιο εντονη. Στο σεξ συμμετεχει αρκετα με οραια βογγητα και σε κανει να νομιζεις οτι γουσταρει και οτι δεν το κανει αγγαρια.
Anyway για 250 μια χαρα περασα. Αστειο της υποθεσης οτι μολις βγηκα απο το δωματιο επεσα σε ενα παπα που περνουσε απο εξω. Να το παρω σα σημαδι?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 16, 2009
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
250
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
25 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
82
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού