Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 70 10
Sex Studio 85651
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη...η επισκεψη εγινε την τελευταια βδομαδα,βραδυνη βαρδια.



νατασσα απο ρωσια(νεα αφιξη 2-3 βδομαδες μαλλον)....το πολυ 25 χρονων,μελαχροινη μαυρα μακρυα μαλλια αλογοουρα,170cm+,λευκο δερμα.ομορφο προσωπο ρωσσικο...πολυ καλο και γυμνασμενο σωμα με καλη ελαστικοτητα.επιλογη απλου προγραμματος των 50 ευρω.

ξεκινα με ομορφα προκαταρκτικα,φιλα το προσωπο γυρω γυρω(οχι στομα),αυτια,λαιμους και κατεβαινει.κρατησε σχετικα πολυ ωρα αυτο.φορα τη καποτα με μεγαλη δυσκολια(αυτο κρατησε πιο πολυ ωρα χεχεχεχε),πιπα μετριοκαλη σε τεχνικη και διαρκεια,σε 2 ημιχρονα αφου της ζητησα να συνεχισει οταν διεκοψε το πρωτο μπουκωμα.

γυρισμα στα 4 ,καλο στησιμο,ωραιο πατουρι,σχετικα γρηγορα αρχιζει και λεει "φινις".σταματω μηπως καταλαβω τι θελει να πει..."τι φινις μωρο μου? εχυσες(μαλακιες) η μου λες να τελειωνω λογω χρονου?"...κατι ειπε,κατι ειπα,συνεννοηση ουγκαντα!!! την εγραψα στα @@μου και συνεχισα απτοητος.ουτε ξαναπε κουβεντα.μικρη συμμετοχη,λιγα αληθοφανη βογγητα ωσπου ηρθε ενα "ουδετερο" τελειωμα.

συμπερασματικα...νεα φρεσκια σχετικα κοπελλα με αρκετα ομορφο προσωπο και πολυ καλο σωμα,τυπικη και αρκετα κρυα μεσα,οχι κακη , αλλα το κρυο το εχει...

αν ξαναπερναγα? μαλλον οχι,δυσκολα.αν προτεινεται? για την ομορφια της ναι,για μεσα ..περνα και δε περνα τη βαση...

Υ.Γ. κανει ελευθερο στοματικο και 69αρια με 80 ευρω αν θυμαμαι καλα.τσατσα καλουλα ειναι αλλα εχει στραβωμενο βλεμμα και σκιαζει τους πελατες.σα ζουριδα κοιταζει χεχεχε(τα κρητικα κοπελια ξερουν)!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2009
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Δεκ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
81
Πόντοι:
3.945
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού