Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400615
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ηταν αργα το βραδι, ημουν λιγο καβλωμενος και περασα απο το μαγαζι της Συγγρου και μια ανακουφηση. Δουλευε η Βικτωρια (Βικυ) η Πολωνεζα αυτη την βαρδια και λογο ωρας (η για καποιο αλλο λογο) δεν ειχε καθολου κινηση.



Παιρνω το απλο με μασαζ για 60 ευρω για να με φτιαξει λιγο. Ερχεται λοιπον η Βικυ, λιγο βιαστικη, λεμε τωρα περασμενα μεσανυχτα, και με ρωταει τι θελω. Της λεω ενα μασαζ για να ξεκινησουμε, και μετα το απλο. Ξεκιναει λοιπον το μασαζ, καλο θα ελεγα, και ο μικρος αρχιζει και μεγαλωνει. Βλεπει τον μικρο να μεγαλωνει και τσουπ σταματει το μασαζ και βαζει το προφυλακτικο. Το βλεπω αυτο και της λεω, γιατι βαιζεσαι, δεν εχεις αλλους πελατες αυτη την ωρα. Το μωρο με κοιταει περιεργα και αρχιζει ενα τρελο στοματικο, παρα πολυ γρηγορα, λες και ηθελε να με τελειωσει. Της λεω, κοριτσι μου πιο σιγα γιατι αισθανομαι τα δοντια σου και με ποναει λιγο. Της το ειπα με πολυ ωραιο τροπο και με χιουμορ. Το μωρο σταματαει το στοματικο, με κοιταζει περιεργα, σηκωνεται, ντυνεται και φευγει.



Αποτι καταλαβατε ουτε μια εκτονωσει δεν εγινε, και δεν προλαβα να χαρω ουτε μασαζ ουτε στοματικο.



Ντυνομαι και εξω απο το δωματιο βλεπω την τσατσα. Μου λει πως ηταν? Της λεω θα μου δωσεις τα λεφτα μου πισω αν δεν περασα καλα με το μωρο? Τιποτα η τσατσα.



Οποτε της λεω καλυνυχτα και δεν θα ξαναπατησω στο μαγαζι σου.



Πεταμενα λεφτα με την Βικυ!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2009
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Lucent51
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
149
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού