Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά την μεσημεριανή μπόρα επισκέγθηκα το μελαγχολικό και σχεδόν έρημο κέντρο για να εκκενώσω τους όρχεις μου.Είχα ακούσει προ καιρού για αυτήν την κοπέλα και καθώς δεν πρόλαβα την πρωϊνή βάρδιά της στο Φ69 είπα να πάω στο εν λόγω ίδρυμα,στο οποίο εκδίδεται ενίοτε.Για να παρκάρω έκανα ένα τεταρτάκι,πράγμα που μου την έσπασε,αλλά τυχερός μέσα στην ατυχία μου πέτυχα αυτή που ήθελα.Μπαίνω μέσα,η τσατσά αρχίζει τα δικά της περί προγράμματος,το οποίο περιλαμβάνει μουνάκι,κωλαράκι,ελεύθερο στοματικό,ελεύθερα πιασίματα,ρώτησα και εγώ για αυταρχικό και μου είπε ότι κάνει (προς ενημέρωση συναγωνιστών φυσικά).Εμφανίζεται η κοπελιά,η οποία δήλωσε Τσέχα και δεν είναι.Ήταν στα γούστα μου εμφανισιακά,μου κωλοτρίφτηκε λίγο και εγώ αποχαυνωμένος απο το ορχεϊκό οίδημα χάζευα τα μέτρια σε μέγεθος βυζιά της(2άρια),τα οποία είχε ακάλυπτα,την ωραία κορμάρα της με ελαφρά κοιλίτσα,αλλά όχι άσχημη,το συμπαθητικό πρόσωπό της και το άσπρο στριγκάκι που τόνιζε την κωλάρα της.Δεν το σκέφτηκα και πολύ,έδωσα το γαλάζιο πορνοεισητήριο και μπούκαρα στο δωμάτιο ωσαν δαιμονισμένο-καυλωμένο κανίς που γαμάει πόδια περαστικών.Βέβαια δεν το έδειξα,καθώς είμαι κύριος και δεν μου επιτρέπεται να φέρομαι τοιουτοτρόπως(μην χέσω)!Η κορασίδα μπήκε σε άλλο δωμάτιο με έτερο συναγωνιστή,έκατσε περί το τέταρτο(16 λεπτά χρονομετρημένα) και μπαινόβγαιναν πολλοί γενικά.Η τσατσά τους ειρωνευόταν,σχολιάζε άσχημα όσουν δεν περίμεναν και επίσης αυτό μου την έσπασε.Όταν η νεαρά βγήκε απο το δωμάτιο,καλησπέρισε τους πορνοσυναγωιστές στο σαλόνι,οι οποίοι έφυγαν και εκείνη τους ξεπροβόδισε με πολύ ευγενικό τρόπο και είπε ότι θα βρεθούν κάποια άλλη φορά(εν αντιθέσει με την σάπια τσατσά).Μπήκε στο δωμάτιο μετά απο κανένα δίλεπτο και ξεκίνησε κουβεντούλα για να σπάσει ο πάγος.Ξεκίνησε να με χαϊδεύει,να με φιλάει,έδινε και φιλάκια στο στόμα,πράγμα που αρνήθηκα ευγενικά.Μετά με ρώτησε αν θέλω πιπόνι με καπότα ή άνευ και ξεκίνησε την στοματική μάχη ασκεπής.Δεχόταν χάδια,φιλάκια,φλυψίματα και σε έκανε να νιώθεις καλά με την όλη της συμπεριφορά.Μετά την έβαλα στα 4 και την έμπηξα στον κώλο της όπου και μετά απο λίγο επήλθε το τέλος και μπορώ να πώ ότι άντεξε με μεγάλη επιτυχία το πρωκτικό σφυροκόπημα(την έχουμε και λίγο μεγάλη-μόνο η Τζωρτζιάνα απο Κολωνού 27 μου τον παίρνει αδιαμαρτύρητα απο τον κώλο).Πάντως είναι πολύ ωραίο κορίτσι,νέα,ευγενέστατη,σε κάνει να νιώθεις καλά και να μην κλαίς τα λεφτά σου και το κυριότερο ξέρει να πηδιέται και ξέρεις ότι θα περάσεις καλά.Προτείνεται για λάτρεις αυτού του είδους γυναικών και πραγματικά θα γλυτώσετε πολύ κόπο και χρήμα απο τις διάφορες φόλες που κυκλοφορούν στο κουρμπέτι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.123
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2013
Παρόλο που εμφανισιακά δεν μου αρέσει, θα την δοκίμαζα μόνο και μόνο "τιμητικά" έτσι γιατί το αξίζει! Είναι κοπέλα πάντα με το χαμόγελο και ευγενική, χωρίς να έχω ακούσει κάτι αρνητικό γι αυτή!
Το πρόγραμμα της πάντα ανακοινώνεται φουλ και εδώ και το Φ.69Α.Το + αυταρχικό νομίζω,χωρίς να είμαι σίγουρος, πως μόνο εδώ ανακοινώνεται!
+1
25 Νοεμβρίου, 2013
Δικέ μου,γούστα είναι αυτά και ο καθένας μας έχει διαφορετικά και καλά να κάνουμε,δηλαδή.Πάντως για το παλμαρέ των εμπειριών σου αξίζει πάραυτα.α ξέρεις πάντως ότι δεν θα απογοητειτείς ούτε απο τις σεξουαλικές υπηρεσίες,αλλά ούτε και απο την συμπεριφορά της εντός και εκτός δωματίου.Τώρα το τι ανακοινώνει στο Φ θα σε γελάσω.Αλλά σίγουρα αξίζει.Βέβαια καλό θα ήταν να άλλαζαν τσατσά,καθώς μου την έσπασε αυτή εχθές,αλλά κατά τα άλα μια χαρά.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2