Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 1 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 4494
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση πριν μερικές ημέρες όταν δεν είχε ακόμη καρτέλα, οπότε γράφω ό,τι θυμάμαι για να ενημερώσω αλλά και για να βοηθηθώ και εγώ ο ίδιος εάν ξαναέρθει.

Φωτογραφίες και περιγραφή πολύ κοντά στην πραγματικότητα. Πολύ όμορφο προσωπάκι με κατάλευκο χαμόγελο. Σώμα με μερικά ίσως κιλά παραπάνω, γεροδεμένη καθότι αθλήτρια του μποξ. Άλλη μια θα έλεγα, οπότε ας προσέχουμε. Φυσικό βυζάκι ικανοποιητικού μεγέθους στη θέση του λόγω ηλικίας. Όλα στο φυσικό τους αλλά με αρκετά tattoo και piercing στο αριστερό μάτι.

Βραζιλιάνα εκ Πορτογαλίας με γονίδια από Ιταλία. Πολύ ευχάριστη, φιλική πρόθυμη αν και φαίνονταν λίγο αγχωμένη. Έχει εμπειρία στο χώρο αλλά όχι τόσο ώστε να γίνονται όλα μηχανικά. Πολύ δουλεμένες και οι δύο τρυπούλες. Αγγλικά περιορισμένα αλλά έχει διάθεση να επικοινωνήσει.

Καθαρή, περιποιημένη και με εμφάνιση που δεν θα πέρναγε απαρατήρητη έξω. Δοτική με άφθονα φιλιά, συμμετέχει και δείχνει να το απολαμβάνει. Έχει διάθεση να ευχαριστήσει και να τιμήσει τα χρήματα που παίρνει. Δεν είχα κανένα παράπονο από τη συνάντηση, πέρασα καλά, αλλά η πρώτη μου επιλογή παραμένουν οι Ρωσο-ουκρανίδες που όσο περνάει ο καιρός νομίζω λιγοστεύουν. Μόνο ίσως αρνητικό ότι όταν την συνάντησα δεν ήταν πολύ πρόσφατα ξυρισμένη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
10.800
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 maradona7, THV, mancunian1986 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2024
Καλησπέρα, η ηλικία της είναι κοντά σε αυτό που γράφει;
review reaction 1 hornyasfuck
05 Μαΐου, 2024
Γλυφομούνι δέχεται? Πως είναι η "κάτω" περιοχή?
review reaction 1 hornyasfuck
05 Μαΐου, 2024
Καλησπέρα ΓΠ, ναι η ηλικία της δεν πρέπει να απέχει από την καρτέλα της.

Εάν την δεις γράψε δύο λόγια για να δούμε εάν συμπίπτουν οι απόψεις μας. Και ένα hint, μου διέφυγε να το γράψω στην κριτική, καλό είναι να έχεις κανένα προφυλακτικό μαζί σου.
review reaction 1 Γιώργος Παπ., hornyasfuck
11 Μαΐου, 2024
@mpm ευχαριστώ για το info. Πάντα έχω τα δικά μου προφυλακτικά για σιγουριά. Και για να μην ξεμείνω αλλά και για να ελεγχω την ποιότητα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4