Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 101 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ημερομηνια ενδεικτικη. Δεν ξερω αν εχει νοημα να γραψω κριτικη αφου το νημα εχει κλειδωσει και η κοπελα κανει ελαχιστα ραντεβου, ομως επιβαλλεται να γραψω για τον πυραυλο Ιωαννα. Αφου ειχα στειλει αρκετες φορες μυνημα χωρις απαντηση (3000 αδιαβαστα μνμ στο inbox της μου εδειξε ) οταν μου απαντησε οτι εχει ενα κενο, ετοιμασα τις δικαιολογιες για να φυγω απο την οικογενεια και το κανονισαμε. Συναντηση στο Bill, ειχα κανει το ντουζακι μου και ηρθε ακριβως στην ωρα της, καθως ημουν το πρωτο της ραντεβου (1-2 την ημερα κανει οπως μου ειπε). Η κοπελα ειναι κοντη, γυρω στο 1,5 την εκανα. Κανενα προβλημα αφου ειναι κρεβατογεμιστρα οπως αποδειχθηκε και ολη την ωρα ηταν σε οριζοντια θεση! Προσωπο κανονικo με δυο υπεροχα ματια (γαλαζια ή πρασινα, μεσα στο ημιφως δεν καταλαβα) που ερωτευοσουν με την πρωτη ματια! Ηταν μεσα στην τρελη χαρα με φοβερη ορεξη για σεξ. Ξεκινησαμε με γλωσσοφιλα, συνεχισε με υπεροχη πιπα και τοτε καταλαβα οτι δεν θα αντεξω πολυ, οποτε επισπευσαμε την εισοδο. Για να μην τα πολυλογω, επαιξαν 2 γυροι με συνεχεις εναλλαγες μουνι, κωλο, στομα και παλι απο την αρχη με τη σχετικη ανταποδωση της περιποιησης απο την πλευρα μου μεχρι που περασε μια ολοκληρη ωρα. Ηθελε να της τα δωσω στο στομα αλλα παρολο που το προσπαθησε πολυ ο πουτσος μου ηθελε να χυσει μονο μεσα στο μουνι ή τον κωλο της. Ο πυραυλος Ιωαννα γουσταρει και απολαμβανει το σεξ οπως δεν εχω ξαναδει. Θεωρω τον εαυτο μου τυχερο που μπορεσα να την συναντησω, ελπιζω να ξαναμπορεσω (λογω φορτου δικου της, οχι λογω ελλειψης επιθυμιας μου). Νομιζω πως πρεπει να κανονισει ενα gang bang με τους πιο αγαπημενους της πελατες για να την ξεσκισουν ατελειωτες ωρες και να το ευχαριστηθει οπως της αξιζει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 01, 2024
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpikasso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.340
Πόντοι:
2.477
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 T-DRIVER1, mancunian1986, Kontopodis και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Απριλίου, 2024
Βλέπω πως ανέβασε την τιμή και η Ιωάννα;
Εγώ την έχω συναντήσει 3 φορές με 120 ευρώ all included…
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1