Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ανεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και εισηλθα στο σαλονι του εν λογω ρομαντικου οικου ανοχης.Η ευγενικη τσατσα μου παρουσιασε την Ρωσιδα μιλφαρα Σοφια.Προκειται για μια καινουργια ιεροδουλη με μετριο σε ομορφια προσωπο , λευκο δερμα , μακρυ ξανθο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , μεσαιο φυσικο πεσμενο στηθος , κανονικο αναστημα , σωμα με πιασηματα με ζουμερη κωλαρα.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελειωτικο.

Πληρωσα και περασα στα πορνοενδοτερα.Στο δωματιο οπου ειχα γαμησει την Φωτεινη.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η χαμογελαστη και ευδιαθετη Σοφια.Δεν μιλαει καθολου Ελληνικα.Ουτε Αγγλικα.Πετουσε κατι στα Ρωσικα.Η συνεννοηση γινοταν με νοηματα.Η κοπελα ξαπλωσε απο πανω μου και εβγαλε το ολοσωμο που φορουσε.Εμεινε μονο με το στρινγκακι της.Αυτη μου εγλυφε τα βυζακια μου και εγω χουφτωνα την κωλαρα της.Με αρρωστησε η κωλαρα της! Την βαρουσα στα κωλομερια.Τραβηξα το στρινγκακι της και εχωσα δυο δαχτυλα μεσα στο υγρο και μουσκεμενο μουνακι της! Αυτη εδειχνε να της αρεσει.Αυτη υστερα μου εκανε ενα ρομαντικο καραμελωμα και με κοιτουσε μεσα στα ματια.Υστερα ξεκινησε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Εκανε προσπαθειες να τον παρει βαθια και εγω της πατουσα το κεφαλι.Δεν μπορει ομως να κανει ντιπφροατ.Η πιπα της ομως ειναι μετρια.Ειδικα για μιλφακι.Μου εκανε αργη πιπα για αρκετη ωρα.Την σταματησα για να μην χυσω γιατι ειχα πολυ καυλες.

Μου εφαρμοσε το προφυλακτικο και ξαπλωσε ανασκελα.Εχει ωραιο λεπτο ξυρισμενο μουνακι.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα βαθια και αυτη εβγαζε επιφωνηματα και εδειχνε να το απολαμβανει.Την γαμησα για μερικα λεπτα.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη εκατσε χαμηλα διπλα στο κρεββατι και εγω τραβουσα μαλακια ορθιος.Την εβαλα να μου ρουφαει τα μπαλακια και εγω τον επαιζα! Πολυ ρομαντικη σκηνη! Μετα απο λιγο εστρεψα την πουτσα μου στην μουρη της και αρχισα να χυνω παρατεταμενα! Αυτη εδειξε το στομα της αλλα ηταν ηδη αργα! Χαχα Ηταν χυσια μιας βδομαδας! Τα πρωτα χυσια περασαν πανω απο το κεφαλι της και πεσανε στο κρεββατι! Η δευτερη ποσοτητα την βρηκε στη μουρη! Στα ματια,στη μυτη και στα μαλλια! Εχυσα μεγαλη ποσοτητα.Αυτη προσπαθουσε να πιασει το κωλοχαρτο απο το κομοδινο για να σκουπιστει.Δεν το εβλεπε επειδη ειχε κλειστα τα ματια απο τα χυσια.Της εδωσα κωλοχαρτι και μωρομαντηλα για να σκουπιστει.Η κοπελα σκουπιστηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε και πηγε για μπανιο οπως καταλαβα.

Συνοψιζοντας , η Σοφια ειναι μια μιλφαρα μετριας εμφανισης.Το δυνατο της σημειο ειναι η ζουμερη της κωλαρα.Κανει προκαταρκτικα.Η πιπα της ειναι μετρια αλλα μεγαλης διαρκειας.Κανει ωραιο ρομαντικο καραμελωμα.Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης και η τσατσα δεν ενοχλησε.Συμμετεχει στο κυριως σεξ με αληθινα επιφωνηματα.Ειναι υποτακτικης ψυχολογιας , σεβεται τον πελατη και θελει να τον ικανοποιησει.Το κυριοτερο ειναι οτι δεχεται τελειωτικο στο προσωπο! Ειναι μια vfm επιλογη για το 10ρικο και το Μεταξουργειο! Περασα τελεια με ενα 10ρικο! Ηταν λες και επαιζα σε τσοντα! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Bonecrusher, truker και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2017
Αυτό το μαγαζί έχει μαζέψει Ρωσίδες milf δευτερότερης εμφάνισης μεν,με υψηλού επιπέδου υπηρεσίες δε!Την έχω δει μία φορά που μπήκα για τη Φωτεινή και μου άρεσε,έχει μπει στα πρώτα ''υπόψιν''.
16 Φεβρουαρίου, 2017
καθε ποτε δουλευει? διοτι προσπαθησα να την πετυχω την περασμενη εβδομαδα απογευματα αλλα τζιφος
17 Φεβρουαρίου, 2017
Πολύ ωραία περιγραφή, μας την σήκωσες, μπράβο!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3