Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 434 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 609929
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πέρασμα από τό nirvana για νά δω τίς νέες αφίξεις που προστέθηκαν.
Επιλογή σέ Vanessa σάν πρώτη επιλογή όπου ήθελα μίας ώρας πρόγραμμα αλλά ή κοπέλα είχε άλλο ραντεβού μετά και τό μαγαζί σωστά τήρησε τό κλεισμένο ραντεβού έτσι σεβόμενος τόν συναγωνιστή αρκέστηκα σέ πρόγραμμα μισής ώρας.
Στήν υποδοχή τό αστέρι ή Τζωρτζίνα που δεν χρειάζεται συστάσεις.

Vanessa λοιπόν κορίτσι εκ Κολομβίας μεριά, από ελληνικά δεν τά ομιλεί πάρα μόνο ισπανικά και κάποια Αγγλικά.
Από εμφάνιση ξανθιά με ίσιο μακρύ μαλλί με τά γυαλακια τής όπως στις φωτό που δίνουν μία ωραία καύλα σέ συνδιασμό με τό ωραίο πρόσωπο τής είναι η "σέξυ καθηγήτρια"
Τό σώμα τής έχει αρκετά τατού μικρά καί μεγάλα είναι κανονικό όσο πρέπει, δεν είναι παχιά ούτε σκινυ με ωραίο κώλο, όι φωτογραφίες της πρέπει να είναι παλιότερες αλλά δεν απέχουν και πολύ από την πραγματικότητα εγώ την είδα καλύτερη από κοντά.
Στήθος τό λιγότερο άνετα 3plus πεσμένα κάπως λόγω και τής βαρύτητας με ωραία ρώγα που γουστάρει τό γλείψιμο, βυζολαγνοι εδώ είναι ή χαρά σάς χωθειτε άφοβα.

Στά του αγώνα τώρα.... επιστροφή τής κοπέλας στο δωμάτιο καθαρή παντού πού μύριζε όμορφα, αφαιρέθηκε τό ρομπακι πού αποκάλυψε τό κορδονακι για εσώρουχο που τόνιζε ακόμη περισσότερο τό πίσω σύστημα τής.
Ξεκινήσαμε με μασάζ από επιλογή δική τής λέγοντας μου ότι ξέρει τι κάνει, και πραγματικά ξέρει !!!!! 
Μασάζ με χαμουρεμα πρώτα που πρίν βάλει λάδι με εγλυφε και φιλούσε σέ όλο το σώμα με δάγκωνε ερεθιστικά στο αυτί μου κάνοντας παιχνίδι με τά νύχια τής στην πλάτη, συνέχεια λαδί και μασάζ που είναι αρκετά καλό στά όρια του επαγγελματικού αφού όπως δήλωσε και φάνηκε τό κατέχει από πενταετή προηγούμενη εμπειρία που έχει.
Συνέχεια τού αγώνα όπου περάσαμε στο καναπέ κρεβάτι με φιλιά (όχι βαθειά γλωσσοφιλα) χάδια εγώ νά παίζω με τά βυζομπαλα και εκείνη με τό εργαλείο που μου έκανε νόημα ήθελε να τόν πάρει στο στόμα και εγώ δεν χάλαω χατίρι.

Δυνατή πίπα από τίς αρκετά καλές για τά γούστα μου, με αξιόλογη προσπάθεια για dt χωρίς σκουφάκι με πολύ σάλιο φτύσιματα, καλή πιπίλα μπόλικα παιχνίδια με την γλώσσα στο κεφαλάκι καί κορμό κοιτώντας με στά μάτια όσο τόν είχε στο στόμα πού δεν τό κρύβω τό θέαμα πού την έβλεπα με τά γυαλιά τής με καυλωνε ακόμα περισσότερο όσο με πιπωνε, τά δίδυμα όχι απλά μόνο τά γλύφει αλλά τά ρουφάει τά πιπίλαει βάζοντας τά ολόκληρα ένα ένα στο στόμα τής με προσπάθεια νά τά πάρει καί τά δύο, όπου χρειάστηκε έβαλε μπόλικο σάλιο, αν συνέχιζα έτσι θά παρέδιδα σέ μηδέν χρόνο οπότε πέρασμα σκουφάκι ανέβηκε από πάνω μου δίνοντας πόνο χώνοντας μου και τής βυζάρες τής στο πρόσωπο μου ζητώντας να τής γλείφω, ή καύλα είχε χτυπήσει κόκκινο καθώς ξέρει πώς νά κάθεται καί νά κουνιέται στο εργαλείο έτσι τό τέλος δεν άργησε να έρθει.

Στά γενικά με αυτά πού είδα και για τά δικά μου πάντα γούστα ήταν μία αρκετά καλή συνεδρία πού θά ήθελα νά είχε και δεύτερο γύρο και εννοείται θά υπάρχει επανάληψη νά δοκιμάσω και την ισπανικής της και όχι μόνο.....
Στήν κοπέλα δεν είδα κάποιο μείον, είχε διάθεση την εμπειρία ήταν ευδιάθετη με καλή τεχνική σέ μασάζ, πίπα, καί σεξ. Αν θά έβρισκα κάποιο ψεγάδι είναι στο άγχος τής ως προς την διαχείριση ώρας, αλλά καθότι νέα στο μαγαζί (όχι στον χώρο τού αγοραίου) τό παραβλέπω.

Συνοπτικά αξίζει μίας δοκιμής ή "σέξι καθηγήτρια" με της βυζάρες που είχατε στο λύκειο και θέλατε νά την πάρετε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2024
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Vanessa
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
professor x
Μέγας
Εγγραφή:
22 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
20.334
Πόντοι:
4.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, maradona7, giorgiodelafuentes2 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2024
Ευχαριστουμε Μεγα! Τετοιες υπηρεσιες πρεπει να τιμουντε. Μπαινω στην ουρα.
review reaction 1 professor x
01 Μαΐου, 2024
Εγκρίνω και επαυξάνω με μία υποσημείωση .Το δέρμα της πλαδαρό για την ηλικία της , χρειάζεται γυμναστική .
Όμως είναι πολύ ευδιάθετη και προσηνής, αν και δεν γλωσσοφιλάει τα χείλη της είναι απόλαυση έστω και έτσι .
review reaction 1 professor x
01 Μαΐου, 2024
Giorgos H
Συμφωνούμε πώς με λίγη γυμναστική θά ήταν ποίο τούμπανο, έχει μια μικρή πλαδαρότητα στό σώμα όχι κάτι άσχημο όμως που νά χαλάει την όλη εικόνα.
01 Μαΐου, 2024
Καθηγητής - καθηγήτρια 1-0 Χαχαχα!
review reaction 1 professor x
02 Μαΐου, 2024
Και ο καθηγητής θέλει τον Γερμανό του,
εεεε sorry, την καθηγήτρια του, ήθελα να πω!
review reaction 1 professor x
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5