Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Θέλω να σας καλησπερίσω/καλημερίσω καταρχάς μιας και είναι η πρώτη μου κριτική στο site. Είχα πάει τσάρκα με ένα φίλο στη φυλής μετά από αρκετό καιρό, γενικά πού πεσμένο το επίπεδο στη φυλής πλέον, με το που μπαίνω στον εν λόγω οίκο και βλέπω το μωρό παθαίνω κοκομπλόκο. Εντάξει η κοπέλα είναι πανέμορφη, μοντέλο κανονικό, σχετικά μέτριο ύψος, καλό βυζί(σιλικονάτο αλλά αρκετά νερουλό) και κώλο οχι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά ικανοποιητικό. Περνάω λοιπόν μέσα στο δωμάτιο αν και με παραξένεψε η τιμή των 25 ευρώ, έρχεται και η κοπέλα η οποία βέβαια δεν ξέρει καθόλου ελληνικά οπότε η συνενόηση γίνεται στα αγγλικά. Μπαίνει μέσα στο δωμάτιο λοιπόν η κοπέλα συστηνόμαστε τυπικά μέχρι να βγάλει σουτίεν-βρακί και κατευθείαν προφυλακτικό σε πεσμένο μόριο κάτι που εμένα γενικά δεν με ενοχλεί αν η γκόμενα κάνει καλή πίπα. Η συγκεκριμένη πίπα βέβαια είναι απο τις χειρότερες που μου έχουν πάρει και πάρα πολύ μικρή σε διάρκεια(περίπου μισό λεπτό) συν ότι ξεφυσούσε από τη μύτη συνεχώς και εντονα κάτι που με ενοχλούσε επίσης. Η στύση προκλήθηκε βέβαια και έτσι της είπα να έρθει από πάνω(έβαλε έξτρα λιπαντικό), χάλια ρυθμό ούτε καν κουνιόταν και φαινόταν ότι βαριότανε να κουνηθεί έτσι έδινα εγώ ρυθμό, μου ζητά αλλαγή στάσης αρκετά γρήγορα και της λέω να στηθεί στα 4 Κατσικογάμης . Άσχημο στήσιμο με κλείδωμα ωστε να μην μπορώ να δώσω, αυτό το ξεφύσημα συνεχιζόταν πράγμα που με νευρίαζε και με αποσπούσε αρκετά. Αρκετά σύντομα πάλι αλλαγή στάσης με δική της πρωτοβουλία, ξάπλωσε μπρούμητα με μένα από πάνω της να της ανοίγω τα κωλομέρια για καλύτερη αίσθηση, αυτή η στάση ήταν πολύ καλή αλλά μετά από λίγο μου ζήτησε να μην της πιάνω τον κώλο Θυμός. Είχα ξενερώσει απίστευτα και απλώς τελείωσα χωρίς καν να το ευχαριστηθώ συνέχισα βέβαια για κανά λεπτό ακόμα να τη γαμάω μετά το τελείωμα μιας και με είχε νευριάσει αρκετά. Εν κατακλείδι λοιπόν μια άσχημη συνεύρεση όπου με έκανε να κλαίω τα 2 μεροκάματα μου που της έδωσα. Αυτά από μένα ελπίζω να βοηθήσω κάποιους να σώσουν τα λεφτά τους. Πείτε μου γνώμες αν θέλετε στα σχόλια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
7 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
34
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, black crow, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Απριλίου, 2016
Στη συγκεκριμενη πρεπει να εισαι αποφασισμενος οτι απλα θα γαμησεις ενα "πορνομοντελο¨" χωρις να εχεις απαιτησεις για πολλα πραγματα...και να χεις να χυσεις λιγες μερες....3 φορες που την εχω παρει,επειδη εχω παει με αυτο το σκεπτικο και δεν περιμενα κατι αλλο μια χαρα το καταευχαριστηθηκα και εκεινη ποτε δεν ηταν μα και μου...ολα καλως,αλλα απλα πραματα..
18 Απριλίου, 2016
Kαλά, περίμενε λιγο να πέσουν και τα νέα μέτρα από τα τσογλάνια (Αλέξης,Κουλης,Ψευδός,Ζουζουμπας κλπ εσμος)- , ολοι μαζι κυβερνάνε,μη ΜΑΣΑΤΕ)- και θα παρακαλάνε για 10 και 15 ευρω ολες αυτές οι καριόλες και οι νταβαδες τους. Λιγη υπομονη ...
19 Απριλίου, 2016
Πολύ καλή και κατατοπιστική κριτική. Περιμένουμε κι άλλες
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3