Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823940
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λόγω έλλειψης νέου αίματος στην Φυλής, σκέφτηκα να επισκεφτώ το εν λόγω ίδρυμα, προγραμματίζοντας να κάνω χρήση της προσφοράς που αναφέρει ξεκάθαρα στην ιστοσελίδα του: http://www.filis104.com/index.php?option=com_content&view=article&id=184, με τίτλο "Εκπτωτικές βάρδιες".

Περιληπτικά να σας διαφωτίσω ότι αναφέρει:
"Με πρώτο μας μέλημα να μήν κάνουμε σε καμία περίπτωση εκπτώσεις στις υπηρεσίες μας και στις παροχές μας προς τους πελάτες μας, αλλά αποφασισμένες να σας δώσουμε την δυνατότητα να συνεχίζετε να μας βλέπεται με ευνοικότερους για εσάς οικονομικούς όρους, καθιερώσαμε κάθε εβδομάδα στο πρόγραμμα μας κάποιες βάρδιες με μειωμένες τιμές. Οι βάρδιες αυτές δεν είναι προκαθορισμένες, αλλά κάθε εβδομάδα αλλάζουν με σκοπό κυκλικά βδομάδα-βδομάδα, να αγκαλιάζουν όλες τις ημέρες και ώρες και όλες τις κοπέλες έτσι ώστε όλοι σας κάποια στιγμή/στιγμές να μπορείτε να συναντάτε τις αγαπημένες σας κοπέλες σε βάρδιες και ώρες φυσικά που σας βολεύουν.”

Οπότε, έχοντας κατά νου το εμαιλ που έλαβα, αναφέροντας τις τιμές/υπηρεσίες των εκάστοτε ημερομηνιών, κατηφόρισα για να δω την πολυ-συζητημένη Νάνσυ.
Το εμαίλ έλεγε τα κάτωθι:

" Επίσης.... SUPER HOT ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ !!!!
Super Hot προσφορές με τις κοπέλες που θα δείτε στις βάρδιες μας με το πρόγραμμα του 69 να κοστίζει μόνο 40 και τα special προγράμματα του φούλ και του special αυταρχικού/ποδολαγνείας να κοστίζουν μόνο 70 !!!

* Oι παραπάνω τιμές/προγράμματα αφορούν μόνο τις συγκεκριμένες κοπέλες στις συγκεκριμένες ημερομηνίες-βάρδιες.
** Οι παραπάνω τιμές/προγράμματα είναι μόνο για όλους εσάς τους φίλους του studio που είστε εγγεγραμμένοι στα newsletter της ιστοσελίδας μας είτε είστε φίλοι μας στο group μας στο facebook και δέν είναι για άλλο κόσμο τυχόν περαστικό απο το studio σε αυτές τις βάρδιες. Επομένως με την επίσκεψη σας ενημερώστε την υπηρεσία υποδοχής μας για την ενημέρωση που έχετε και το πρόγραμμα και την κοπέλα της αρεσκείας σας με τις παραπάνω τιμές οι οποίες ισχύουν μόνο για εσάς."

Κρούω, λοιπόν, τον κώδωνα του φρουρίου στο Φ.104 και αφού πέρασα τα facecontrol, πέρασα στην υποδοχή, όπου ένας securit-ας μου άνοιξε την καγκελόπορτα.

Η υπηρεσία με καλωσόρισε στον χώρο και μου έδειξε τις δύο κοπέλες της βάρδιας. Μου άρεσε, τελικά, η Νάνσυ από κοντά (γιατί όλοι ξέρουμε ότι όλες οι φωτό, όλων των στούντιο είναι πειραγμένες) και θέλησα να κάνω χρήση της υπόσχεσης ή μάλλον την πρόσκλησης των κοριτσιών του εν λόγω στούντιο. Γιατί, αφού γράφουν στο πρώτο πληθυντικό & επίσης υπογράφουν στο τέλος σαν "στούντιο Φυλής 104", συμφωνούν και προσυπογράφουν τα προλαλήσαντα όλες οι εργαζόμενες στο παρών οίκο. Αλλιώς, αν ήταν μια ιδιαιτερότητα της ιδιοκτήτριας, ας υπέγραφε ως "Άντζελα".

Τέλος πάντως, όταν ανέφερα στην υπηρεσία ποια κοπέλα θέλω και υπό ποια προσφορά παρουσιάστηκα, πήγε να το διαβιβάσει στην Νάνσυ, η οποία αρνήθηκε να προσφέρει τις υπηρεσίες της, για το ευτελές ποσό των 40€.

Επιστρέφει, λοιπόν, η υπηρεσία μεταφέροντάς μου τα καθέκαστα και μου αντιπρότεινε την άλλη κοπέλα, που δεν έχει τέτοιες αξιώσεις. Δεν με ενδιέφερε η έτερη κοπέλα, σπάστικα και από την απόρριψη και έφυγα, όπως ήρθα. Χαμογελαστός.

Και έρχομαι τώρα και σας ρωτώ: Ποιός ευθύνεται για την ασυνέπεια των "υποχρεώσεων" της Νάνσυ?
Η Μαντάμ Άντζελα, όπου σταθεί και όπου βρεθεί (ακόμα και εκεί που δεν την σπέρνουν) διαλαλεί ότι διατηρεί το πιό καλό/αξιόπιστο/επαγγελματικό στούντιο της υφηλίου.
Εδώ καλά-καλά μια προσφορά δεν μπορεί να πραγματοποιήσει . . . . . . . . ., όπου ξεκάθαρα λέει ότι ΟΛΕΣ οι κοπέλες το προσφέρουν. Ας το διορθώσει και να λέει ΚΑΠΟΙΕΣ κοπέλες το προσφέρουν. Το θέμα όμως είναι ότι άλλα λέει και άλλα κάνει.

Υ.Γ.: Αλήθεια, ποιός νιώθει άνετα να πηγαίνει εκεί μέσα που είναι σαν φυλακή, ξέροντας ότι όση ώρα είσαι στο δωμάτιο σε περιμένουν στάνταρ 2-3 άτομα?
Η υπηρεσία, ο securitάς και όποιος θαμώνας/αγαπούλης μπορεί να πίνει το ποτάκι του στο μπαρ.
Πως να χαλαρώσει κανείς με τόσο κόσμο?
Εδώ, μερικοί, την πόρτα που ανοιγο-κλείνει ακούν και αγχώνονται, για φαντάσου όταν έχεις και 2-3 ζευγάρια μάτια επιπλέον "πάνω σου" . . ..

Αυτά.
Τα συμπεράσματα , δικά σας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
amadeus_gr
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
100
Likes:
2.064
Πόντοι:
8.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2013
Σωστος εισαι τυπε..Χωστααααα!!!
05 Σεπτεμβρίου, 2013
Χμμμ; Καλά τα λες,αλλά αυτο δέν ειναι κριτική!
05 Σεπτεμβρίου, 2013
file θα σε επιστεψω δεν νομιζω να λες ψεμματα αλλιως θα εισαι τρισαθλιος
οσο για το θεμα εχεις απολυτα δικαιο και η κινηση του μαγαζιου προσβαλει το βαρυ ονομα που εχει ως στουντιο στην αθηνα
επισης οσο για την τελευταια παραγραφω ισως μπορουσες να μην την γραψεις διοτι το να σε περιμενουν αλλα 2-3 ατομα ειναι μεσα στο παιχνιδι της ελευθερης αγορας σσ και εμενα δε μου αρεσει αλλα τι να ακνουμε!!
οσο για σεκιουριτα που εγραψες οντως ειναι πολυ ασχημο ε τετοια μαγαζια να βλεπεις φουσκωτους και αν και χρειαζονται που και που παντως ειναι αποκρουστικο θεαμα να βλεπεις μπραβους σε ντελα για αυτο βαζουν συνηθως ή γκει ή γυναικες
κριμα για το μαγαζι αν και η νανσυ δεν φερει ευθηνη παρα μονο ο ιδιοκτητης του στουντιο οποτε η αρνητικη κριτικη επρεπε ισως να γραφτει στο θρεντακι της φυλης104
κριμα αν ειναι ετσι οπως τα λες προσβαλει τη νοημοσυνη μας
05 Σεπτεμβρίου, 2013
Ωχ, ετοιμάσου.. Έρχονται οι Έρωτας να σε κατασπαράξουν.. Σπασίκλας
05 Σεπτεμβρίου, 2013
εγω σε οτι εχει να κανει με οσα λες για τη Νανσυ θα συμφωνησω,στο κροκεων που την ειχα παρει οταν δουλευε εκει, ουτε στα 70ε ειχε καλη συμπεριφορα ποσο μαλλον στα 40 που δεν τα δεχτηκε κιολας, αλλα φαντασου να τα δεχοταν κιολας
05 Σεπτεμβρίου, 2013
Συγχαρητήρια που σηκώθηκες και έφυγες!!
Άλλοι θα κάθονταν και μετά θα κλαίγονταν για τις τιμές/ασυνέπεια κτλ..
Αν και άλλοι ακολουθούσαν το παράδειγμά σου , σε όλους τους τομείς της κατανάλωσης τα πράγματα θα ήταν καλύτερα!
05 Σεπτεμβρίου, 2013
Ενταξει, ο σεκιουριτας ειναι διακριτικοτατος ρε παιδια, στην εισοδο καθεται και ανοιγοκλεινει την πορτα του στουντιο, δεν σε βαζει και μεσα στο δωματιο...
05 Σεπτεμβρίου, 2013
Είναι κριτική στην κοπέλα, στην Ιδιοκτήτρια και στο Στούντιο μαζί.

3 σε 1 . . . .

Έχει γίνει η ίδια ανάρτηση και στο νήμα του Φυλ.104 για τα περαιτέρω.

Αλλά κάπου/κάπως, πρέπει να διαβαστεί και από άλλους μη-αγαπούληδες . . .. .

όσο για τον σεκιουριτά, δεν θέλω να θίξω τον ίδιο, την προσφορά του ή τον συμβολισμό του στο μαγαζί.
Απλά εννοώ , ότι ήδη υπάρχουν άτομα στον χώρο που σε κοιτάνε/περιμένουν/χρονομετράνε/μετράνε κ.λ.π., γεγονός που κάποιους τους κομπλάρει.

Άλλο είναι να έρχονται/φεύγουν πελάτες και άλλο να ξέρεις ότι υπάρχει στο σαλόνι άσχετος με το "χώρο", που μπορεί και να ακούσει το "πρόγραμμα" που θες, άσε που πιθανόν να υπάρχουν και φίλοι του μαγαζιού που πίνουν το ποτάκι τους στο μπαρ. Κατ' εμέ, αυτά μετράνε τελικά αρνητικά σε κάποιους . . ..
05 Σεπτεμβρίου, 2013
1) Απαράδεκτη η συμπεριφορά αυτή εκ μέρους της κοπέλας και του στούντιο αν όντως έγιναν έτσι τα πράγματα, που δεν έχω λόγο να αμφιβάλλω. Μάλλον ισχύει το "όπου ακούς πολλά κεράσια...."
2) Το να υπάρχει security εγώ το βρίσκω θετικό και είναι καλή κίνηση. Έχω ακούσει αρκετές φορές για ληστεία σε στούντιος που πήραν χρήματα και κινητά και από το προσωπικό και από τους πελάτες. Έξω είναι ο άνθρωπος δεν είναι μέσα στο δωμάτιο.
3) Τώρα το να μην υπάρχει κόσμος να περιμένει όσο είσαι σε "συνεδρία", είτε είσαι σε στούντιο ή σε μπουρδέλο, νομίζω ότι δεν μπορείς να το κανονίσεις και είναι λίγο παράλογο αυτό που λες. Όσες φορές πέρασα πάντως εγώ από το συγκεκριμένο για να δω τι παίζει, δεν περίμενε κανείς...
06 Σεπτεμβρίου, 2013
Λοιπόν, με την Άντζελα έχουμε μια προιστορία.

Υπάρχει μεταξύ μας απάθεια, εμπάθεια, απέχθεια.

Παρόλα αυτά, θα πρέπει να γνωστοποιήσω στο ευρύ κοινό ότι μου έστειλε ένα ειλικρινέστατο και επαγγελματικό π.μ. που πρέπει να της το αναγνωρίσω.

Το θέμα λήγει (από εμένα εδώ), απλά να αναφέρω ότι ποτέ δεν υπαινίχθηκα κάτι για το ποιόν του οποιοδήποτε εργαζομένου στον εν λόγω οίκο.
Απλά είπα ότι μερικούς τους φέρνει σε δύσκολη θέση, όπως καλώς είπε και η Άτζελα ότι το ίδιο μπορεί να ενοχλεί και τις εργαζόμενες.
Τίποτα περισσότερο - τίποτα λιγότερο.

Επίσης, και φυσικά η ιερόδουλη μπορεί να αρνηθεί το οτιδήποτε. Απλά, καλό θα ήταν να ενημερώνεται ο πελάτης έγκαιρα.
Από την στιγμή λοιπόν που βγαίνει ένα εβδομαδιαίο πρόγραμμα και μια εβδομαδιαία προσφορά, που την χαιρετίζουν όλες οι εργαζόμενες, ο πελάτης αλλιώς τα υπολογίζει/κανονίζει.

Απλά πράγματα, ξεκάθαρα, κατανοητά, χωρίς κακίες αυτά που είπα.

Τέλος.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2