Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεταφορα εμπηριας φιλου μου....

Η Μαξιμ ειναι μια ξανθια σχετικα ψιλη αδυνατη κοπελιτσα, υπαρχουν σχετικες φωτογραφιες της, που στο προσωπο τουλαχιστων την αδικουν μιας και ειναι ποιο ομορφη live.! και θα ελεγα δυνατη παρουσια, ...σαλοναριστικε ντυμενη με πολλα αξεσουαρ και στο νου μου ηρθαν κατι σχολια σε καποιο θεμα περι κυταριτηδας, δυχτιωτο καλτσον, ζαντιερες, δυχτιωτο μπλουζακι που αφηνε να φανουν τα ομορφα βυζακια της να ψιλοκρεμανε, αλογουρα τα μαλια.
Μεσα στο δωματιο απο ολα αυτα που φορουσε εβγαλε μονο το βρακακι της και εκανε στις ακρες το μπλουζακι να βγουνε τα βυζια της τα οποια οντως ειναι ψιλοκρεμαστα και δεν δεχτηκε γλυψιμο στις ρωγες δικαιολογουμενη οτι της πονανε, προκαταρτικα απο μερους της προσφερε μονο γλυψιμο στο στηθος, πιπα μετρια, στο γαμισι αντεξε αρκετα και στις τρεις κλασικες στασεις και εδειξε να κουραζετε στο γρηγορο σφυροκοπημα στα 4αρα οπου και εγινε η καταθεση...γενικα δεν ειναι κοπελα για 100αρια.

Το φιλαρακι μου δεν βγηκε με το χαμογελο στα χιλη, αλλα απογοητευμενο μιας και περασε μετρια. Με την ομολογια του με αποθησε ωστε καποια στιγμη να την δοκιμασω και εγω στο μελλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2013
Όνομα κοπέλας
Μαξιμ
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.262
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού