Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 181 10
Sex Studio 173507
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ημερα ηταν ομορφη και δυσκολευομουν να σκεφτω κατι που θα την εκανε ακομα πιο ομορφη.Η αγκαλια της Αφροδιτης ομως ειναι ο πιο σιγουρος τροπος για να γινει αυτο.Ειναι το πιο σιγουρο στανταρ που δεν σε στελνει στον κουβά και μαλιστα χωρις να απαιτειται μεγαλο πονταρισμα!
Μετα την υποδοχη απο την τσατσα,με υποδεχθηκε μια λευκοντυμενη οπτασια που με το χαμογελο της ελαμψε ακομα περισσοτερο μεσα στο ημιφως του σαλονιου.Ηταν καλοδιαθετη οπως παντα αλλα επιπλεον ηταν και ξεκουραστη καθως πριν απο μερικες μερες ειχε επιστρεψει απο την αδεια της.Το προγραμμα που πηρα ηταν το χαλαρο προς 50 € που δεν ειχα δοκιμασει αλλη φορα.Εβγαλε ο,τι φορουσε και ενω μιλουσαμε τα χαδια της αρχισαν να ανεβαζουν την θερμοκρασια μου.Αφου μου εβαλε το προφυλακτικο αρχισε να με τσιμπουκωνει ακρως απολαυστικα με ωραιες εναλλαγες στον ρυθμο.Ξαπλωσε ανασκελα, την φιλησα απαλα στον λαιμο και στη συνεχεια η γλωσσα μου περιλανηθηκε στην χαραδρα αναμεσα στα βυζια της, σκαρφαλωσε εκει στα ψηλα βουνα της και κατασκηνωσε στις τρελα ερεθισμενες ρωγες της.
Με καβαλησε και στη συνεχεια γυρισε στην reverse εκδοση για να εχω την ευκαιρια να γλυψω και την πλατη της.Μετα απο μια δοση πισωκολλητου και μια δοση ωθησεων απο τα πλαγια σηκωθηκαμε απο το κρεβατι και συνεχισαμε στην πολυθρονα.Γυρισε με μετωπο στον τοιχο και καναμε πισωκολλητο στα ορθια θαυμαζοντας ταυτοχρονα την σκηνη απο τον καθρεφτη.Ακολουθησαν εναεριες ακροβασιες με την Αφροδιτη στην αγκαλια μου και καναμε και μια αλλη παραλλαγη οπου γυρισε προς τα πισω και στηριχθηκε με τα χερια στο κρεβατι.
Επιστρεψαμε στο κρεβατι οπου ο επιλογος γραφτηκε με γλειψιμο του αφαλου της,ισπανικο, ενα τελαυταιο πισωκολλητο και ονειρεμενο τελειωμα στο στομα της(παντα με το προφυλακτικο).Μου εφερε χαρτι για να σκουπιστω γιατι τα ματια μου ετσουζαν απο τον ιδρωτα που ειχε μπει στα ματια μου.Τα ειχα δωσει ολα για χαρη της και το ευχαριστηθηκα παρα το τσουξιμο στα ματια γιατι ειναι υπεροχη και το αξιζει.Εφυγε μετα απο μια τελευταια αγκαλια για να κανει ακομα πιο χαρουμενο τον επομενο τυχερο συναγωνιστη.
Δεν ξερω ποιο νομισμα θα εχουμε το επομενο χρονικο διαστημα αλλα αυτο που ξερω ειναι οτι ακομα και οι ταπεινες και πληθωριστικες δραχμουλες θα αποκτησουν αξια με την παρεμβαση της θεας του ερωτα και της ομορφιας.Η Αφροδιτη ειναι πραγματικα...ολα τα λεφτα!Καταπληκτικο το σεντονι στο κρεβατι που ειχε ζωγραφισμενα πολλα κοκκινα και προκλητικα χειλη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Αφροδίτη
Υπηρεσίες
argyrotoxos
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
62
Likes:
40.029
Πόντοι:
8.530
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού