Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488130
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σήμερα το μεσημέρι, η βόλτα με έφερε στην Τριγγέτα. Ο τσάτσος ήταν πολύ ευγενικός κι αφού εξήγησε τα προγράμματα, εμφανίστηκε η Μίρα.
Είναι γύρω στο 1μ65, λεπτή, με μικρό κολαράκι, μεσαίο σφιχτό στήθος και γλυκό "έθνικ" προσωπάκι. Πήρα το πρόγραμμα των 60 ευρώ με μασάζ και πήγα σε ένα από τα δύο δωμάτια του πάνω ορόφου. Ο χώρος είναι καθαρός και υήρχαν δύο μπάνια με μεγάλη μπανιέρα. Δεν τα χρησιμοποίησα, αλλά απ' ότι είδα ήταν ευρύχωρα και καθαρά.

Λίγο αργότερα ήρθε στο δωμάτιο η Μίρα. Ήταν εξαιρετικά φιλική και μετά από μερικά προκαταρκτικά χάδια και φιλιά πήρε την "κατάσταση" στα χέρια της και έκανε ένα πολύ καλό τσιμπούκι. Την πήρα για αρκετή ώρα και σε κάμποσες στάσεις. Η συμμετοχή της ήταν πολύ ευχάριστη και όπως μου αρέσει. Περιορισμένα βογγητά και όχι απαραίτητα ψεύτικα (;). Επειδή αργούσα κάπως, ξαναπήρε την κατάσταση στα χέρια της και στο στόμα της και με έπεισε να τελειώσω ;-)

Η κοπελιά πρέπει να είναι γύρω στα 20. Έχει απίστευτα σφιχτό δέρμα χωρίς ίχνος λίπους, αλλά η συμμετοχή της και η διάθεσή της να μ'ευχαριστήσει ήταν ακόμη πιο σημαντικά για μένα. Θα της έβαζα 10 σε επαγγελματισμό (με την καλή έννοια).

Η βαθμολογία μου είναι κάπως χαμηλή λόγω των περιορισμών (πρώτες μου κριτικές). Θα έδινα 9 στη συμμετοχή/διάθεση, 8 στην καθαριότητα και στη συμπεριφορά του τσάτσου και 9 στη σχέση σπόδοσης/τιμής.

Θα επέστρεφα σίγουρα και πιστεύω ότι θα επιστρέψω σύντομα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Μίρα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού