Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 38 10
Call-Girls 92903
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παιδια δεν εχω λογια για αυτο το μουνι..τι να πω και τι να γραψω..καταρχας εδω και μερες ψινομουνα να την παρω αλλα ολο κατι πηγαινε στραβα..Τελικα μετα απο ευκολη επικοινωνια με το γραφειο και με τη ρανια μου λεει παρε ερικα και δεν θα το μετανιωσεις καθως γνωριζει και τα γουστα μου..οκ της λεω..παω στ γνωστο χοτελι των νοτιων προαστιων και αναμενω..χτυπαει η πορτα ανοιγω και βλεπω ενα μουνι και μενω με το στομα ανοιχτο..Μου εριχνε μισο κεφαλι σιγουρα..Ειναι κοντα στο 1,80 και με τα τακουνια που φοραγε την κοιταζα σα μαλακας...Κοκκινομαλικο αλογο με πολυ γλυκο προσωπο ματαρες piercing στον αφαλο και κατι ποδαρες αλλο πραγμα...Φοραγε τζιν σορτσακι οπου δε σταμαγες να κοιταζεις τις ποδαρες της και εχει και ενα κωλο δυνατο και γυμνασμενο..Σκαει μεσα με αρπαζει φιλαει βαθια και δε με αφηνε με τιποτα..Μην σας τα πολιλογο η κοπελα αξιζει και με το παραπανω την ιδρωνει την φανελα δε σε αφηνει σε ησυχια ενω ειχα τελειωσει μεσα της δε με αφηνε να βγω και συνεχιζα να την γαμαω ενω ειχα τελειωσει δεν ξεκαβλωνα με τιποτα...η πιπα της ειναι καλη μεχρι μεσα το προσπαθει παιζει καλα με τη γλωσσα της και υγραινεται ευκολα..Αν την περιποιηθεις αρχιζει κατι ρωσσικα και δε σταματαει με τιποτα..Τα αγγλικα της ειναι μετρια αλλα δεν ειχα θεμα επικοιωνιας ειναι τρελη με την καλη εννοια εχει χαβαλε και γουσταρει αυτο που κανει..Κριμα σε μια βδομαδα φευγει και παιζει να ξαναρθει μετα το καλοκαιρι..Εγω παντως ηθελα να σκισω αυτον τον υπεροχο κωλο αλλα ευγενικα μου εριξε πορτα λεγοντας μου οτι τον εχω μεγαλο..Μα τι γινεται ρε κοριτσια του γραφειου και δε μου δινεται κωλο??τοσο μεγαλο τον εχω???χαχαχαχαχαχα..Αυτα απο μενα παιδια και να ξερεται η κοπελα κινειται προς pse φαση..Καλα γαμησια...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 21, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukoskoukou, TOMCRUISE, xlm και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού