Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133977
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν αποφασισω να ξανα αρχισω ραντεβου με call girls μετα απο μερικα δυσκολα οικονομικα χρονια ( οχι οτι τωρα ειναι ευκολα, αλλα τουλαχιστον δεν χρωσταω πουθενα πλεον , και πληρωνομαι σχεδον οταν πρεπει) οπου οταν ηθελα να κανω κατι οταν ημουν μονος πηγαινα σε 1-2 πιο κυριλε ας πουμε στουντιο. Οταν λοιπον τελειωσα με τα χρεη , ειπα ενα ποσο που εδινα καθε μηνα στης της γαμημενες τραπεζες να το δινω σε ομορφα και σεξι κοριτσια οταν μπορω. ετσι διαβαζοντας εδω διαφορες κριτικες ειδα οτι αυτες που μ εκαναν εντυποση ηταν απο το Diva , οπου εχω βρεθει με μερικες κοπελες τελικα. 2 φορες στην αρχη δοκιμασα και αλλου αλλα δεν.... και εχω κατασταλαξει σε αυτο το γραφειο αφου με ικανοποιει 100%.
Η πρωτη κοπελα που γνωρισα ηταν πριν 1 χρονο περιπου ηταν η Λιλα, το πως ηταν το ραντεβου τοτε , το εχω γραψει στην πρωτη μου κριτικη στο bou. Απο τοτε μεχρι τα Χριστουγεννα που περασαν πρεπει να εχω βρεθει μαζι της πανω απο 15-17 φορες , κατω απο 20... καπου εκει... γιατι τοσες πολλες μαζι της;; Γιατι απλα μου δινει οτι χρειαζομαι. Εχω δει και αλλες κοπελες που ειναι καλες και σιγουρα θα υπαρχουν και καλυτερες , αλλα για εμενα οσο θα δουλευει δεν με νοιαζει να βρω καλυτερες. θα δω και αλλες... οκ.. αλλα αφου περναω τελεια μαζι της , δεν ψαχνω να βρω αλλη να παρει την (θεση) της. Μετα απο τοσες φορες ξερει τι μου αρεσει και μου το προσφερει, μου το προσφερει οπως ελαχιστες γυναικες γενικα μου το εχουν δωσει. Το αν ειναι καλη στο σεξ, το ξερουν αρκετοι... ειναι το λιγοτερο φωτια. Ενα αλλο ειναι οτι μπορει να διχνει επιπολαιη , και μερικες φορες να ειναι, αλλα αν την γνωρισεις θα δεις οτι για 20 χρονον κοριτσι ειναι σκεπτομενη και εχει που περισσοτερο μυαλο απο αυτο που διχνει οτι εχει. Αυτος ειναι αλλος ενας λογος που μ εχει κερδισει. Στο σεξ παλι.. οπως ειπα, για εμενα ειναι φωτια!! αν δινει αυτα που δινει σε εμενα και στον καθε πελατη της, τρομαζω στην ιδεα τι θα δινει σε αυτον που θα εχει στην καρδια της. Η κοπελα λατρευει το σεξ , τα χαστουκαια, της ξυλιες , το αγριο, και το αργο ομως... ολα με μετρο, το δικο της . Και αν το βρεις θα παρεις περισοτερα απ οτι περιμενες, θα ξεχνας πως σε λενε , αν εχεις γυναικα , αν ζεις , αν εχεις δει Black Sabbath , αν το χρωμα της Παναθας ειναι το πρασινο. Μου εχει δωσει απιστευτες στιγμες ηδονης , ηδονης μεχρι ζαλαδας. Πολυ καλη απο πανω , στα 4 , απο κατω με το ενα ποδι ανατολη το αλλο δυση , στο πλαι , ορθια... η αγαπημενη μου;; καθηστος και να εχει κουλουριαστει επανω μου. Ενα απο τα ατου της για το προσωπικο μου γουστο , ειναι το χαμογελο της. Απο τα πιο ομορφα που εχω δει, πεθαινω να το βλεπω οταν το κανουμε , και περνω ζωη μαζι. Θα μπορουσα να πω περισσοτερα αλλα θα σταματησω εδω, οπως θα μπορουσα να πω λεπτομερειες απο διαφορα ραντεβου αλλα θα της κρατησω για εμενα. Η ουσια ειναι οτι οταν δουλευει η Λιλα , για εμενα ειναι η Νο1 κοπελα που κανει αυτην την δουλεια , και ναι... θα την βλεπω μεχρι να με βαρεθει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 23, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
koskam
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
8.822
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, tasos.p, Makedonas1971 και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2019
Φίλε μου αφού διάβασα στην κριτική σου μερικά σημεία με κάνουν να σου πω...πρόσεχε....ΕμμμμΕμμμμΝαι!Ναι!
review reaction 1 hornyasfuck
23 Ιανουαρίου, 2019
δοκιμασες κιαλλου αλλα δεν εγραψες να μαθενουμε κ μεις μην ξαναπαμε αλλου. Αν εινσι καλο το ντιβα τοτενες κεγω αντι να ταδινω του στουρναρα να τα καμω καταθεσι του ντιβα
review reaction 1 hornyasfuck
24 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ξερω τι λες...Καπέλο εννοια σου..
review reaction 1 hornyasfuck
28 Ιανουαρίου, 2019
Αγαπητέ πρόσεχε τρελή καψούρα διαβάζω με την γκόμενα δεν παίζουν αυτές.μην ξεχνάς ο μόνος τρόπος επικοινωνίας με την γκόμενα είναι το χρήμα οπότε ξεκολιασε την και άσε τα συναισθήματα.
R
Rnb
review reaction 1 hornyasfuck
21 Μαρτίου, 2019
Καλησπέρα και απο εμενα. ξερω τι λες και σε καταλαβαινω και εγω! που μπορούμε τωρα να την βρουμε γνωριζει κανεις? αν ναι παρακαλω ενα pm ή μια ενημερωση.Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5