Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Σαββατόβραδο με αρκετές καύλες να με κυριεύουν έψαχνα απεγνωσμένα κάποια κορασίδα ώστε να εκτονώσω τις καύλες μου. Αφού διαπίστωσα ότι η Σοφία είναι πρωινή βάρδια, η Σάντυ από το παραντάις δεν δούλευε είπα να κάνω στοχευμένη επίσκεψη στην Σάντρα μιας και το στούντιο που δουλεύει η Λιλιάνα είναι κλειστό εδώ και αρκετές μέρες.
Η Σάντρα είναι μια κοπέλα από την Κριμαία της Ρωσίας ξανθιά με κοντό καρέ μαλλί γύρω στα 35 χρ. κατηγορία προμιλφ με σώμα κανονικό προς αδύνατο και ύψος περίπου κοντά στο 1.70 cm και καλό πρόσωπο με σλαβικά χαρακτηριστικά όχι μοντέλο αλλά γαμεύσιμη κορασίδα. Γενικά για σαββατόβραδο δεν είχε αρκετή κίνηση στην πιάτσα των στούντιο, μάλλον λόγο του αυριανού συλλαλητηρίου.

Τα προγράμματα ξεκινάνε από 30 ευρώ, εγώ επέλεξα το πρόγραμμα των 40 που περιλαμβάνει ακάποτη πίπα.

Στα του αγώνα προκαταρκτικά δεν έπαιξαν καθόλου, με παρότρυνε να ξαπλώσω κατευθείαν στο κρεβάτι δεν ήθελε να χαμουρευτούμε στα όρθια. Ούτε και στο κρεβάτι δεν παιχτήκαν προκαταρκτικά κατευθείαν στον πεσμένο μου πουτσο για πίπα Κεφάλι σε τοίχο! . Η πίπα της ήταν πολύ καλή και περιλάμβανε και αρχιδογλύψιμο. Σε κάποια φάση πάει να σταματήσει την πίπα και να περάσει προφυλακτικό για να κάνουμε σεξ. Της λέω συνέχισε με πίπα διότι κάνεις ωραία πίπα για να καυλώσω καλύτερα, οκ μου λέει και συνέχισε το έργο. Μόλις ήμουν οκ από πλευράς στύσης της λέω να μου φορέσει το προφυλακτικό. Πέρασμα καπότας και πρώτη στάση με εμένα από επάνω η συμμετοχή της κοπέλας σχεδόν καμία (κομοδίνο σκέτο) Θυμός . Με αποτέλεσμα να ψιλό ξενερώσω και επειδή αν συνέχιζα έτσι θα μου έπεφτε, της λέω να αλλάξουμε στάση και να έρθει αυτή από επάνω. Μου Λέει η Σαντρα μωρό μου έτσι δεν πρόκειται να τελειώσεις καμία φορά, εκεί πήγα να ψιλό χαλαστώ αλλά δεν είπα τίποτα για να μην τσακωθώ μαζί της και φύγω στο τέλος άχυτος Θυμός. Της Λέω ανέβα τώρα επάνω ανέβηκε σε στάση reverse cowgirl και κουνιόταν εντελώς μηχανικά λες και ήταν ελατήριο Μαλακία . Λέω άστο καλύτερα και αφαίρεσε μου το προφυλακτικό και έλα να με πάρεις πίπα για να τελειώσω. Η πίπα της αυτή την φορά ήταν ατσούμπαλη γρήγορη με πολύ χέρι. Κάποια στιγμή ήρθε το τέλος επάνω στα σεντόνια του κρεβατιού.

Γενικά από αυτό το γαμήσι δεν μου έμεινε απολύτως τίποτα, όλη η φάση ήταν μια μετριότητα και δεν θα θυμάμαι κάτι από αυτό αύριο. Θα το χαρακτήριζα τυποποιημένο στουντιακό σεξ με κομοδινέ υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2019
Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Κούλης Χρυσός
Σπουδαίος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.942
Πόντοι:
3.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, ilarionas και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού