Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δοκιμή λοιπόν με τη ξανθιά μιλφ Όλγα νέα σχετικά άφιξη στον οίκο αυτό.Εμφανισιακα είναι ένα αδύνατο ξανθό μιλφ με καλό στεγνό σώμα, μέτρια φάτσα, μικρό νερουλό βυζί.Προγραμμα το κλασικό όλα πλην κώλου.Εδωσα το μπλε και πέρασα στο εξαίρετο δωμάτιο στο βάθος.Η Όλγα ήρθε γρήγορα στο δωμάτιο.Γδυθηκε και ήρθε στο κρεβάτι ξεκινώντας τα προκαταρκτικά τα οποία περιελάμβαναν γλυψιμο στο σώμα μου και εν συνεχεία κατέβασμα στα αρχίδια και γλυψιμο ρουφηγμα αυτών.Οταν καβλωσα μου έβαλε την κόκκινη καποτα για να κάνει πίπα.Εδω έκανε το γνωστό φάουλ που κάνουν όσες θέλουν να αποφύγουν το ελεύθερο στοματικό δηλαδή δεν μπήκε καν στη διαδικασία να ρωτήσει αν θέλω η όχι.Τεσπα επειδή είμαι σε φάση αποτοξίνωσης από τα ελεύθερα στοματικά δεν έκανα νυξει να μου κάνει χωρίς.Ετσι λοιπόν άρχισε να τσιμπουκωνει την κόκκινη καποτα με καλή τεχνική γλυφωντας παράλληλα και τα μπαλάκια πάλι.Οταν ολοκληρώθηκε η πίπα την έβαλα ιεραποστολικό όπου δέχτηκε το πιστονιασμα μου χωρίς αντιρρήσεις όπως και τα φιλιά μου στο λαιμό και το στήθος της.Παντως η ανταπόκριση της ήταν κυρίως με κραυγουλες παρά με πράξεις.Για τέλος την έβαλα στα τέσσερα όπου πάλι δέχτηκε το κάρφωμα και κάποια σκαμπιλια στα κωλομερια χωρίς μα και μου μέχρι να στραγγιξω.Εν κατακλείδι μια καλή κατάθεση αλλά όχι κάτι το διαφορετικό που θα με κάνει να ξαναπάρω στο μέλλον...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 16, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anoixtiri, mela33, Bonecrusher

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού