Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ότι γράφω στον τίτλο... Κρύο πολύ σήμερα, καιρός για καφτό Κατσικογάμης κωλί!!! Ναι!
Καινούργια κοπέλα από Μολδαβοβλαχία κατά δήλωση τσατσάς και της ίδιας. Φωτογραφίες δεν έχει και δεν ξέρω γιατί. Ωραίο κορίτσι είναι και το πρόγραμμά της είναι μια χαρά. Πορνοστάρ την λένε στο σάιτ του οίκου, αλλά Χμμμ; δεν πιστεύω πως είναι.
Είχα δει χθες βράδυ τις βάρδιες και σήμερα 9+10 την εξεκώλιαζα. Κατσικογάμης Ναι!Ναι!Κατσικογάμης
9 μπήκα στον οίκο πλήρωσα 20$ & η Eva ήρθε σύντομα. 2-3 κουβέντες λιγά χάδια και ξεσκούφωτη πίπα. μέτριας τεχνικής. Λίγα φιλιά, πολύ ίσπανική, πολύ σάλιο -να μου τόνε Γλώσσα ρουφάει κιόλας και παρα-πολύ κωλί. Λίγο τζελ -ήμουν ο πρώτος- και με αρκετή δυσκολία της τον έχωσα.... Όχι βαθιά για αρχή και σιγά. Έπαιζα με τους βύζους & τη μουνάρα της, και η κοπέλα βογγούσε ελαφρά.. Ερευνητικές οι πρώτες πουτσιές να ανοίξει. Καυτή και πολύ σφιχτή η πίσω πόρτούλα... Όσο άνοιγε, οι πουτσιές γίνονταν πιο βαθιές. Μετά από λίγο ταρχίδια μου κόπαναγαν στα μουνόχειλα και τα ηχητικά εφέ σπλουπφ-σπαφλ-πςλατς με τα καυλοβογγητά της Εva και τα δικά μου μουγκρητά, ντύσανε ερωτικά Έρωτας το δώμα της ηδονής. Δεν άργησα να χύσω βαθιά στο κωλάντερό της με μιά ουρανομήκη κραυγή!!! ΠΑΡΤΑ!!!!
Στην καπότα έχυσα και κάθισε μέχρι να αδειάσω τα μπαλάκια κι ακόμα λίγο... Έσφιγγε με το σφιχτήρα και το πεσμένο καυλί μου και με διαπέρασαν ηδονικά ρίγη. Αλληλοευχαριστηθήκαμε, είπε πως με περιμένει πάλι, ντύθηκε και αποχώρησε. Φυσικά και θα ξαναπάω...
Καλή συνεύρεση, ΦΟΥΛ πακέτο!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Eva
John.Greek
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
38
Likes:
2.446
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, steeve και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2018
Στις "Υπηρεσίες κοπέλας Πρωκτικό σεξ • Ελεύθερο στοματικό • «Ισπανικό» • Αυταρχικό • Γλωσσόφιλα" το Αυταρχικό το τσεκάρισα κατά λάθος. Δεν ξέρω αν κάνει, ούτε ρώτησα και φυσικά ΔΕΝ ζήτησα να με γαμήσει Κατσικογάμης ...Μεγάλο χαμόγελοΜατάκιΜεγάλο χαμόγελο

Επίσης, στην τελευταία πρόταση γραφω : "Έσφιγγε με το σφιχτήρα και το πεσμένο καυλί μου και με διαπέρασαν ηδονικά ρίγη."
Ήθελα να γράψω : Mε τον σφυχτήρα μυ έκανε μαλάξεις στο πεσμένο καυλί μου, και με διαπερνούσαν ηδονικά ρίγη.
Καπέλο
21 Νοεμβρίου, 2018
Ποια ειναι αυτη η ευα εφυγε???
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2