Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 8 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αν και προκατειλημμενος έκλεισα ραντεβού με την κοπέλα αναλογιζόμενος ότι ομορφιά και σέρβις δεν συμβαδίζουν, αλλα ευτυχώς υπάρχουν και εξαιρέσεις.
Την βλέπω και παθαίνω, ΤΟ μωρό, πρόσωπο για τα γούστα μου 10 με τόνο φαίνεται από τις Φωτογραφίες και ιδίως από τις ερασιτεχνικές, αλλά άλλο να το βλέπεις αυτό το κουκλί live και άλλο από τις Φωτογραφείες.  Κάτι μάτια, σαν τον ουρανό γαλάζια και κάτι μαύρα μαλλιά που με μαγεύουν.  Ηλικία είκοσι και κάτι ψιλά με ύψος λιγότερο από 1.70 φόραγε και ένα ωραίο μαύρο  κοντό φόρεμα που φαινόντουσαν τα καλλιγραμμα πόδια της και τα μισά βυζια της. Δεν άντεξα με το καλημέρα που την είδα την χουφτωνω ωραίο και σκληρό και κάτι φιλιά όλο πάθος, δεν χορταίνω να την φιλάω και να την χαϊδεύω. Απαραίτητο pause για ντουζ, και εδώ να πω ότι η κοπέλα μιλάει πολύ καλά αγγλικά και είναι αρκετά επικοινωνιακή, αν και δεν το περίμενα. Βγαίνει με ένα ωραίο σετ από εσώρουχα που γρήγορα την απαλλασσω   από το σουτιέν της, πολύ ωραία στήθη 3αρια φτιαχτα, εδώ να πω πως εχουν τις γνωστες ραφές και θα ήθελα να ειναι λίγο πιο σκληρά αλλά και έτσι ειναι απίστευτα με ανοιχτοχρωμες ρόγες ότι πρέπει για πιπίλισμα   hallelujah!! Γονατίζει το μωρό ωραίο στοματικό αν και σε κάποια στιγμή μονότονο γρήγορα άλλαξε ρυθμό με προσπάθεια να τον πάρει όλο αλλά και κοίταγμα στα μάτια και ρούφηγμα απίστευτο. Την ξαπλώνω, ωραίο σώμα δεν το πιστεύω, Τι σωματακι Θεε μου και ένα αιδοίο ας μου επιτραπεί η έκφραση παιδικό, η κλειτορίδα της από το ρούφηγμα έφτασε στον λαιμό μου. Ακολούθησε κυρίως GFE ρυθμός ένας ρυθμός που φέρνει  τις ανάσες μας πιο  κοντά κάνοντας μας ένα.
Πολύ ωραία εμπειρία αν και αματουρι  δεν λέει όχι σε τίποτα ή τουλάχιστον δεν το δείχνει. Για πρωτοβουλίες δεν νομίζω, της αρέσει να την οδηγούν και ως αντάλλαγμα να χαρίζει ηδονή... 

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.461
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 borbi2525, TOMCRUISE, psix_fan και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2018
Αυτά είναι.... Γερο-μύστηςΚαπέλο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1