Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Καταρχήν, οι φωτογραφίες είναι παλιές, πολύ παλιές. Από κάποια εποχή που η Λορεάνα έκανε γυμναστήριο και δεν έτρωγε πολλά σουβλάκια. Σήμερα δυστυχώς και κρίμα, παρόλο που είναι μια ψηλή γκόμενα, με εντυπωσιακά πόδια σε μήκος και εντυπωσιακή κορμοστασιά πάνω στα 15ποντα (>1.90), τα σουβλάκια κλπ έχουν δημιουργήσει κανονικό μπυροκοίλι. No good.
Πρόσωπο -7- , αυτό της διπλανής πόρτας, αυτό που ξεχνάς πολύ γρήγορα. Δεν είναι όμως άσχημη.
Σώμα -5-, μπυροκοίλι, βυζί κρεμασμένo, γενικά χαλαρό. δεν προσθέτω άλλα.
Συμπεριφορά -9-, άνετη, περπατημένη και ευχάριστη.
Επικοινωνία -10-, μιλάμε ελλήνικος
Σεξ -8-, γουστάρει τον πούτσο, χωρίς ιδιαίτερες τεχνικές και ακροβασίες στο σεξ είναι καλή, με κλειστό φως όμως!
Απόδοση -1-, για τα παραπάνω. δεν μπορώ να γαμάω γυναίκες που με κοντράρουν στο μπυροκοίλι. sorry. το γραφείο πρέπει να αλλάξει τις φωτός της. περιμένεις άλογο με ποδάρες και κορμάρα και εμφανίζεται 30άρα που έχει πλακώσει σουβλάκια το τελευταίο 6άμηνο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Jack Skellington
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
29 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
242
Likes:
22.249
Πόντοι:
31.628
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, jimy.m., blizardeye και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Σεπτεμβρίου, 2018
Εκπλήσσομαι...!!! Δεν μου έχει συμβεί αυτό στο agn με όσες κοπέλες έχω Κατσικογάμης "νοικιάσει" Και είναι αρκετές. Καμμιά 15αριά διαφορετικά τεμάχια, τα τελευταία 6-7 χρόνία. Με την Λρεάνα δεν έχω βρεθεί
Φαντάζομαι πως δεν είναι όπως λες το κορίτσι. Αν είναι έτσι, το γραφείο πρεπει (το λιγότερο)να επικαιροποιήσει τις φωτογραφίες.
21 Σεπτεμβρίου, 2018
Μπυροκθλι ρεσπεκτ!!!!! ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
22 Σεπτεμβρίου, 2018
Πάντοτε υπάρχει ένα like απο εμένα στον πιο αξιόπιστο παίχτη ακόμα και αν απευθύνεται στο κοινό της Αθήνας όπου δεν έχω την προσωπική εμπειρία να τον επιβεβαιώσω. Για μενα ο λόγος σου είναι εγγύηση....Καπέλο
24 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είδα πως το γραφείο άλλαξε φωτογραφίες... Λες να με άκουσε? Χμμμ; Ποιός ξέρει? Ίσως.
Καλό θα είναι να μας πεις Jack Skellington, αν αυτές είναι αντιπροσωπευτικότερες.
Καπέλο
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4