Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84727
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συναντηση χτες με την ευα αλλα οχι του αδαμ, αυτη εδωσε το κωλο της και κατεβηκε απ το παραδεισο
Αλλα τι παραδεισος να ναι αν δε γαμας κωλο τεσπα ,την ευα 30.
Η συναντηση εγινε στο hotel bill επικοινωνια μεσω viber γιατι ειμαστε και ψωρολεμεδες πως να το κανουμε .
Η ευα ειναι γεματουλα με στηθη 2αρια εχει να πιασεις και να κοπανας πολυ πραμα .
Οσο μεγαλωνουμε την θελουμε αλλιως τη γυναικα πιο περιποιητικη .
Δεν κανει πρωκτικο κριμας τα αλλα τα κανει με πολυ ευχαριστηση στη προνομιακη τιμη των 70 ευραιων με οσα χυσιματα θες τα παιρνει στομα
αρα ειναι vfm .
Tης αρεσει το ξεφτυλισμα στο σεξ βριζει, της αρεσει να την βριζουν, να την φτυνεις,και να φτυνει με πολλες κραυγες καυλας .
Το αγαπημενο της χομπυ να εχει 2 πουτσες στο μουνι της και 2 στο στομα η απολυτη ηδονηοπως μου ειπε
Προτεινεται για ομαδικα και ρωμαικα οργια.
Τικι τακα τικατα χτυπαει η πορτα μπηκε μεσα με ενα φορεμα φουλ του απεραντου γαλαζιου και το ποτο στο χερι και μου σκασε ενα γλωσοφιλο για το welcome
Κατσαμε στον ολολευκο καναπε του δωματιου 41 του 4ου οροφου επινα τη βοτκα μου και αρχισε να δαγκωνει το καυλι μου εξω απ το τζιν τι καριολα εισαι
της λεω, βρισε με γουσταρω μου ειπε και το πηγαμε λιγο στα γαλλικα της χαιδευα το κεφαλι και εκεινη το ετριβε πανω στη πουτσα μου .
Αφου πηραμε το μπανιερο μας, και παιξαμε λιγο μ αυτα που κατουραμε στη μπανιερα, αρχισαμε το χαμουρεμα μακρας μακρας διαρκειας με φιλια χωρις ανασα.
Αρχισα να της φτυνω τις θυλες της εβαζα το δαχτυλο στο στομα και μετα στη μουναρα της και εκεινη εβαζε πιο βαθεια το χερι μου μεσα OMG.
Eνω με τα αλλο χερι της επιασα το κεφαλι και της εβαλα το καυλι στο στομα ,πιπα με πολυ σαλιο ειναι το δυνατο της σημειο .
Καυλωσα αρκετα αφου με το ενα χερι της γαμαγα το μουνι με το δαχτυλο και με το καυλι της γαμαγα το στομα .
Ξαπλωσα μετα στο κρεβατι και εκεινη δεν τον αφηνε απο το στομα της τον κραταγε σαν φυλαχτο ,της λεω ευα στο πουτσο μου ανεβα !!!!!!!!!!!!
Και ετσι εγινε με καβαλησε και γω χουφτωνα τη κωλαρα μου φερνε τα βυζια στα μουτρα μεχρι να τη γυρισω στα τεσσερα στην αγαπημενη μου σταση
τη γαμαγα μια σιγα μια δυνατα και εβγαζε πολυ δυνατες κραυγες καυλας και ετσι τελειωσε ο πρωτος γυρος .
Αφου καναμε μπανακι, χαλαρωσαμε τα ειπαμε λιγο περυ ανεμων και υδατων πως περασαμε στις διακοπες κλπ κλπ της ειπα οτι απ τα αγαπημενα μου φετιχ
ειναι να βλεπω το θρυλο να με τσιμπουκωνουν και να παιζω με την τρυπα που αμαρτησε η ευα με κοιταξε με πονηρια στηθηκε καταλληλα το ενα χερι το ποτο
το αλλο στο κωλοτρυπιδι της και εκεινη το κλαρινο του θαναση βασιλοπουλου στο σολο του σωπα και ακου του μαζω .
Αφου μου τον ειχε κανει κατακοκκινο καθεται ιεραποστολικα της λεω you dissapoint me απεχθανομαι το συζηγικο σεξ αυτο που κανεις με μια νοικοκυρα σε απογνωση με το νυχτικο να τριβει κατσαρολες.
Γυρνα μωρη καυλα στα τεσσερα της λεω στα τεσσερα και αρχισα να της γαμαω την μουναρα της εφτυνα τη κωλοτρυπιδα την και την επαιζα με τον αντιχειρα
και με πολυ κοπο και ιδρωτα της τα δωσα στο στομα την ωρα που ο νατχκο καρφωνε το δευτερο τεμαχιο στον αστερα .
Εκεινη επαιζα την μουνα της εχω την αισθηση οτι τελειωσαμε μαζι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ενα ομορφο κυριακοβραδο με 2 εκτονωσεις και γκολ στο 90 μια παρα πολυ καλη επιλογη thats all.
Mου ειπε οτι θελει να κανουμε παρτουζα θα το κανονισουμε της λεω θα παρουμε το φιλο μου το λαγο να κανουμε παρτουζατης χρονιας της λεω να πεσουν
τα μαρμαρα του παρθενωνα ο σερβερ και να λιωσουν τα καλωδια του ιντερνετ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 18, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
4.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, gianevan, primordial και 28 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2018
Εισαι πολυ λυρικος φιλε
17 Σεπτεμβρίου, 2018
θεος
ειδικα αυτο με τον θρυλο καυλα
17 Σεπτεμβρίου, 2018
σε ευχαριστω πολυ για τη κριτικη σου... Χαμόγελο αν η ευα εδινε κωλο θα διεκδικουσε ολο το παραδεισο... και δε θα υπηρχε απαγορευμενος καρπος.. ΚαπέλοΚαπέλοΈρωταςΈρωτας
18 Σεπτεμβρίου, 2018
Ωραίος αδερφέ.και εγώ όταν την συνάντησα μας άκουσε όλο το Μπιλ.απο τις φωνές τις.και από τις σφαλιάρες στον κωλο της.τις γουστάρει τις ξυλιές.Κατσικογάμηςκαι να διορθώσεις αν γίνεται το πρωκτικό στο οχιΚαπέλο
f21
f21
18 Σεπτεμβρίου, 2018
Ευαρα μηχανη του sexΓλώσσαΓλώσσα
18 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

f21..τις γουσταρω! και επιδιωκω να γινομαι κακο κοριτσι για να τις εισπρατω.... Ναι!Ναι!Ναι!
18 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αν δεν τον εδινε ομως δεν θα υπηρχαμε εμεις οσα αξιζει ενας κωλος δεν αξιζει ο κοσμος ολος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
19 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καβλιαρηηη... Από δω το πας από κει το φέρνεις στο κωλο καταλήγει η κουβέντα... Ναι!Γερο-μύστηςΚατσικογάμης
19 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με σαλιο και υπομονη ο κωλος γινεται μουνιΚαπέλο
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9