Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Νέο αίμα έχω καιρό να δοκιμάσω και λέω δεν γαμιέται; Πρώτη εντύπωση καλή αφού είναι φρέσκο νέο κορίτσι και μιλάει καλά Αγγλικά οπότε υπάρχει επικοινωνία. Χαμόγελα γι αρχή πεσαν τα πρώτα γλωσσόφιλα απο τα πρώτα λεπτά . Συνεχίσαμε με 69 κατά το οποίο μου τα χάλασε λίγο γιατί έβαλε χέρι, αλλά έγλειψε όλη την περιοχή και τις ξυρισμένες μου μπάλες.
Κλασσικές στάσεις του ιεραπόστολου και της καβαλάρισας για να απολαύσουμε τη φρεσκάδα της πιτσιρίκας στη συνέχεια με το πρώτο σπέρμα να χύνεται στην λαστιχένια προστασία. Μου είπε ότι της αρέσει η φάση και γενικά ο κόσμος που έχει συναντήσει μέχρι τώρα είναι πολύ . Το γυμνό μικροκαμωμένο κορμί της με καύλωσε πάλι και περάσαμε γρήγορα στη μικρή κωλότρυπα της. Με σάλιο και υπομονή ο κώλος έγινε μουνί. Οι φωνές της και η ένταση της ανάσας της σε κάποια φάση μου έδειξαν ότι γούσταρε και αυξάνοντας ένταση λίγο πριν τη λήξη άδειασα για δεύτερη φορά.
Στις δηλώσεις μετά τον αγώνα μπορώ να πω ότι με τέτοιο φρέσκο κορμί και πρόθυμη κωλότρυπα μάλλον σύντομα θα παίξει επαναλληπτικό ματσάκι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ακαμάτης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
279
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Dirty69, THV και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2018
Respect!Χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1