Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πηγαίνοντας μια βόλτα να δω τι παίζει τελικά αποφασίζω και μπαίνω στην Λίνα που είχα ξαναπάει ήδη μια φορά και την ήξερα. Μπαίνω μέσα δεν είχε κόσμο βγαίνει με το ηλεκτρονικό τσιγάρο και ήδη είχα φτιαχτεί, στην αρχή λέω να πάρω το απλό με 30 ευρώ αλλά τελικά είπα να δοκιμάσω και μια φορά των 40 γυμνό τσιμπουκι. Μπαίνει μέσα ενώ εγώ ήμουν έτοιμος,με ρωτάει από που είμαι γτ γενικά μιλάει πολύ. Αρχίζει να με καθαρίζει στην περιοχή και αρχίζει την πιπα πολύ καλή με διάθεση μπορώ να πω αν και μπορούσε καλύτερα. Συνεχίζουμε με καομποισα και ήταν τρομερή μπορώ να πω πως μπορεί να μην σε αφήνει να πιάνεις μουνι αλλά βυζια και κωλο όσο θες, μου λέει θες να αλλάξουμε? Δεν είπα όχι την γυρνάω στα 4 και την ξεσκισω όσο δεν πάει είχα πολλές γκαυλες εκείνη την μέρα. Τέλος την γαμαω από πάνω στο μουνι της και τελειώνω αφού με γυρνάει και μου τραβάει μαλακια. Για δεύτερη φορά έμεινα και πάλι ευχαριστημένος κάτι που δείχνει καλή διάθεση στην κοπέλα! Αν και τα 40 είναι πολλά γτ δεν σου προσφέρει κάτι το τρομερό γιαυτό και έβαλα 6, πάντως πολύ καλύτερα από το απλό αυτό είναι σίγουρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2018
Όνομα κοπέλας
Λίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
183
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, Professoras, ilarionas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού