Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 14 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεγάλο χαμόγελο Μόλις ανέβηκε το κοντοπούτανο στο σαι κάτι σκίρτησε μέσα στο παντελόνι μου. Η ανάληψη από το ΑΤΜ και η κλήση στο Αθενς Ντίβα ήταν μουνόδρομος. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα. Η βασική απαίτηση ήταν μια. Να είναι έτοιμη για αναλ. Ναι! Έφτασα στο γαμιστρώνα, χαλάρωσα, έκανα ντουζάκι και έβαλα το βίντεο της δεσποινίδος να παίζειΣπασίκλας Πάνω που μου έγινε κάγκελο, χτυπάει η πόρτα... Λέω εδώ είμαστε... Ανοίγω και μένω λίγο μαλάκας (περισσότερο από ότι είμαι συνήθως). Το μωρό εχει προσωπάρα, φορούσε ένα πολύ κλασσάτο φόρεμα και ψηλά πέδιλα. Ήταν να το πιείς στο ποτήρι! Προσκύνημα Ευγενική, χαμογελαστή με αγκάλιασε, με φίλησε γλυκά και συστήθηκε! Μιλάει πολύ καλά την αγγλική, αποδεκτά την γαλλική και λίγα ελληνικά. Ξεντύθηκε και έπαθα το πρώτο εγκεφαλικό! Μικρό στητό βυζάκι με ρώγα που ανταποκρίνεται άμεσα, σώμα όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες και ακόμα καλύτερο, μεταξένιο δέρμα και κωωωλααρα για σκίσιμο.Ναι!Ναι! Στην αρχή ήταν λίγο διστακτική αλλά όσο περνούσε η ώρα τα φιλιά της έγιναν βαθιά και γλώσσα, όπως όταν γνωρίζεις κάποια έξω και βρίσκεται μετά από ένα μεθυσμένο βράδυ σπίτι της για τα περαιτέρω.. Με ξάπλωσε σε τέτοια θέση ώστε να βλέπω την κωλάρα από τον καθρέφτη και στα 4 πήρε ένα πολύ καλό τσιμπούκι το οποίο με καθοδήγηση με απογείωσε. Όσο η κοπέλα ήταν στον αγώνα, εξερεύνησα τις τρυπούλες και μόλις έκανα κίνηση να σηκωθώ με καβάλησε και με έκανε να δω το φως το αληθινό! Το μουνάκι της είναι στενό και ξέρει να το δουλεύει. Στην αρχή το πήγαινερ αργα και αισθησιακά αλλά μετά με πλάκωσε στα γλωσσόφιλα και αντεξε ένα δυνατό ξεμούνιασμα. έριξα στροφές για να μην τελειώσω και την γύρισα ιεραποστολικά με τα πόδια στους ώμους. Μας άκουσε όλος ο όροφος χωρις να φαίνεται ψεύτικο. Μόλις κατάλαβε ότι τελειώνω με έσφιξε πάνω της και με φίλησε βαθιά. Ντουζάκι και χαλαρή κουβέντα. Στο σόσιαλ το έχει άρκετα, είναι καλό τυπάκι και ξέρει αρκετά καλά αγγλικά ωστε επικοινωνία να καθίσταται ευχερεστάτη. Το άρωμά της όμως και η αίσθηση του δερματός της δεν άργησαν να με καυλώσουν πάλι. Άραξα πάλι και απολόλαυσα την πίπα που μου έκανε. Είχε έρθει όμως η ώρα που περίμενα... Anal time=party time.... Λόγια της ίδιαςΠροσκύνημα Την έστησα μπρούμυτα μπροστά στον καθρφτη και μπήκα ασάλιωτα μετά από προτροπή της ίδιας...Αυτός ο κώλος δεν υπάρχει... Μπαίνεις και δε θες να βγεις. Καλύτερος και από μουνί. Της άνοιξα τα κωλομέρια και μπήκα όλος μέσα... Το μουνί της είχε γίνει μούσκεμα. Αρχισα αργά αλλά δυνατά και ανέβασα στροφές σιγά σιγά... Έβλεπα το προσωπό της στον καθρέφτη και καύλωνα ακόμα πιο πολύ από τις εκφράσεις της και τα βλέμματα που μου έριχνε όσο της έσκιζα τον πάτο. Οι φωνές της ακόμα πιο δυνατές από πριν αλλά και πάλι πολύ πραγματικές. Οσο πιο πολύ καύλωνα τόσο πιο άγραι την έπαιρνα και σε απάντηση έπαιρνα παθιασμένα γλωσσόφιλά. Έχυσα μέσα με την γλώσσα μου στο στόμα της. Δε με άφηνε να φύγω! Μεγάλο χαμόγελο Κάναμε ντουζάκι και ανανεώσαμε το ραντεβού μας με τη σκέψη ότι αυτός ο κώλος έχει πολλά να δώσει ακόμα... Να γαμάτε καλά μύστες Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Ναι
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, batsos, Reporter και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2018
Προσκύνημα Προσκύνημα Προσκύνημα
review reaction 1 hornyasfuck
17 Αυγούστου, 2018
Μπράβο ΜΕΓΙΣΤΕ napoleonV1 Ναι! !!!!!
Της έδωσες "στο χέρι" σούφρα & μουνάρα.... Κατσικογάμης

ΠροσκύνημαΚαπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
17 Αυγούστου, 2018
Οι κριτικες σου παραμενουν οπως παντα, ΟΛΕΣ διθυραμβικες...Χμμμ; Κατι ΔΕΝ κολλαει δλδ.
Σε καθε περιπτωση δειχνει πολυ δυνατο, αλλα εγω προσωπικα θα περιμενω να ανεβουν τουλαχιστον 4-5 κριτικες ακομα, πριν κανω την κινηση.
Αν και γενικοτερα μιλωντας, το συγκεκριμενο γραφειο σπανια να σε απογοητευσει.
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3