Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
18άρης πλέον (και παρθένος),αποφάσισα να επισκεφθώ το εν λόγω κατάστημα αφού διάβασα πολλές καλές κριτικές και είδα στις φωτογραφίες ότι ο χώρος είναι καθαρός και προσεγμένος. Ήμουν ανάμεσα στο studio της ίδιας οδού από πάνω και στο κάτω αλλά επειδή είχα ήδη περπατήσει πολύ αποφάσισα να πάω στο κάτω.
Η τοποθεσία από άποψη διακριτικότητας δεν είναι πολύ καλή αφού περνάνε συνεχώς αυτοκίνητα και ως αποτέλεσμα δυσκολία για πάρκινγκ. Το καλό με το συγκεκριμένο κατάστημα και του πάνω ορόφου είναι πως έχουν συνεχώς ανανεώσιμο site όπου βλέπεις τις βάρδιες, τις κοπέλες και τις τιμές.
Πηγαίνω στην είσοδο προχωράω και πατάω το κουδούνι. Μου ανοίγουν και μπαίνω στο σαλόνι όπου έρχεται η τσατσά, ευγενέστατη μου παρουσίασε την κοπέλα γυμνόστηθη, μου είπε τις υπηρεσίες που προσφέρει (69, στοματικό, πισοκωλητό) και συμφωνήσαμε στα 20 ευρώ. Η κοπέλα ήταν νέα γύρω στα 22 και ύψος 1.70 με αρκετά μεγάλο στήθος και αφράτο κωλαράκι. Μπαίνω στο δωμάτιο το οποίο ήταν πολύ καθαρό με υδρομασάζ και σφραγισμένη πετσέτα ενώ υπήρχε και νιπτήρας. Όλα καθαρά. Έπαιζε τσόντα στην τηλεόραση του δωματίου και καλή μουσική. Γδύνομαι και κάνω το ντουζάκι μου και είμαι έτοιμος να έρθει το μωρό. Μπαίνει μέσα χαιρετιόμαστε και έρχεται κοντά μου, αγκαλιαζόμαστε και αρχίζω να της πιάνω τις θεεϊκές ΒΥΖΑΡΕΣ της που είχα βάλει στο μάτι από την αρχή και αρχίζει να με φιλάει στο λαιμό και της το ανταποδίδω βέβαιαΈρωτας!
Αρχίζει και μου τον πιάνει και μου τον παίζει. Πηγαίνει προς το κομοδίνο όπου έχει αφήσει ένα προφυλακτικό και λιπαντικό, (οπότε αν έχετε σκοπό να επισκεφθείτε αυτό το στούντιο μην την πατήσετε σαν εμένα που πήρα δωδεκάδα με 7€Κεφάλι σε τοίχο! ), κατευθύνομαι κι εγώ προς τα κει μου βάζει το προφυλακτικό και αρχίζει μία ωραία πίπα, με τις μπάλες δεν έπαιξε μόνο με τα χέρια της και έγλυφε ωραία το κεφαλάκι με την γλώσσα της. ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ. Κάποια στιγμή της λέω να σταματήσει και τη φέρνω μπροστά για να κάνω αυτό που ονειρευόμουνα τόσο καιρό, να γαμήσω μια με πιασίματα ενώ τα βυζιά θα χοροπηδούσαν. Έτσι κι έγινε της τον έβαλά εύκολα (αφού μου τον έτριψε με λιπαντικό) και άρχισα να την γαμάω δυνατά. Ήταν η απόλυτη καύλα!! Συνέχισα να τη γαμάω στο ξυρισμένο μουνάκι της όπου της είπα να γυρίσει και να έχω τη κωλάρα έτοιμη για πήδουλο. Της τον έβαλα μέσα και άρχισα να την πηδάω σαν τρελός τόσο δυνατά με τις καύλες τόσων ετών που είχα. Αφού σταμάτησα το πισοκωλλητό την έφερα μπροστά μπας και παιχτεί κανά ισπανικό δεν ξέρω αν με κατάλαβε όταν της το είπα αλλά τελείωσα με μαλακία που μου έπαιξε ενώ είχα στα 2 μου χέρια τις βυζάρες της. Κάποια στιγμή μου λέει "πρέπει να φύγεις" αφού η τσατσά χτύπησε δύο φορές την πόρτα. Με αποχαιρέτησε και έφυγε από το δωμάτιο. Εγώ έμεινα για να πετάξω το προφυλακτικό και να ντυθώ. Βγαίνοντας μου λέει η τσατσά αν πέρασα καλά, της λέω ναι, χαιρετάω και φεύγω.
Πολύ ωραία εμπειρία και προτέινω το συγκεκριμένο studio σε εκείνους θέλουν κάτι φθηνό και καθαρό.
Για την κοπέλα τι να πω! Μου αρέσουν οι νταρντάνες με τα μεγάλα στήθη και την ξαναέπαιρνα εύκολα.

Σχετικά με τη βαθμολογία στη συμπεριφορά τσατσάς θα έβαζα άνετα 9 το λιγότερο.
Και στην καθαριότητα του χώρου άνετα πάλι 9.
Τα υπόλοιπα ως έχουν.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Oxana
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, professorx, Eisenfaust και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Αυγούστου, 2018
Κάνει και πρωκτικο ή κοπελα?
28 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Nai
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2