Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
-'Ποιος θα πληρωσει τον τσατσο';
-'Δως μου εμενα τα 10 ευρω και τα δινω εγω.Εσυ κανε την συννενοηση και τον πληρωνω εγω να φανει και καλα οτι σε κερναω γαμησι'.Απλα εχεις και αλλα λεφτα επανω σου;'
-'εχω αλλα δεν θα τα χρειαστουμε ετσι κι αλλιως'
-ναι,ετσι, απλα ρωταωΕμμμμ
-'Οκ τυπε,οπως τα ειπαμε,παρε το δεκαρικο' ειπα και εγω αφελωςΚεφάλι σε τοίχο!Θυμός

Η δευτερη παρτουζα με το νιμου τον Quaresma ειχε ηδη κανονιστει.Ετσι νομιζα τουλαχιστονΘυμόςMoney MouthΘυμός
Στοχος για καταθεση ειχε ηδη εντοπιστει,η Φλωρα απο Κολωνου 27,υπογειο.

Η ωρα κοντευε 9 το βραδυ και η ζεστα μαζι με την υγρασια γυρω στο 200 τοις εκατοΘυμός , η διαχυτη κατουρλιλα και σε συνδυσμο με την πτωμαινη απο τα πρεζακια που περιφερονταν στην περιοχη εδινε μια ιδιαιτερη ρομαντικη εσανς στον αερα,κατι σαν νυχτολουλουδο περιπουMoney Mouth
Φτασαμε εξω απο το μπουρδελο και εκανα πρωτος να κατεβω τα σκαλοπατιαMoney Mouth
Δεν ενοιωσα τον Quaresma να με ακολουθειΧμμμ;
Γυρισα ενστικτωδως και τον ειδα να απομακρυνεται προς το απεναντι πεζοδρομιο Θυμόςκοιταζωντας κλεφτα πισω τουΚεφάλι σε τοίχο!Money MouthΘυμός
-'τυπε φευγωΘυμόςσορυ,παω Φυλης για να γαμησωΘυμόςχρειαζομουν το δεκαρικο,θα στο δωσω αυριο που θα βρεθουμε παλι,γαμα και συ και τα λεμε μετα'Money MouthMoney MouthMoney Mouth
-εμεινα να κοιταω αποσβωλομενος σαν τον ναυαγο που βλεπει να απομακρυνεται το μοναδικο πλοιο που περασε απο το νησι εδω και 15 χρονια και δεν τον πηρε χαμπαρι, παρολο τα σηματα φωτιας που εκανε εχοντας κατακαψει την μιση ξυλεια του νησιουMoney Mouth

Δηλαδη ρε νιμου εχουμε κανονισει παρτουζα και με αφηνεις να τα βγαλω με τη χοντρη μονος μου και πας να γαμησεις Φυλης με νταβατζηληκι δεκαρικο απο τον φιλο σουΧμμμ;Θυμός
πουλας την φιλια για ενα μουνι ρε αρχιδιΧμμμ;Θυμός
Ευτυχως λογω ανησυχιας δεν υπηρχε για το 10αρικο μιας και ειναι πολυ τυπικος στις συναλλαγες του Καπέλο
Ενω ειχε χαθει απο το οπτικο μου πεδιο με πηρε τηλεφωνο να απολογηθειΘυμός
-σορυ και παλι φιλε,το χρειαζομουν,αν σου ελεγα οτι θα παω Φυλης δεν θα με αφηνες,καλα να περασεις,τα λεμε μεταMoney Mouth

Το πηρα φιλοσοφικα.Δεν θα με πτοουσε απο το να γαμησωΓερο-μύστης
τα λογια του ηρθαν στο μυαλο μου..
'εχεις αλλα λεφτα πανω σου'΄;Θυμός

τουλαχιστον νοιαστηκε μην μεινω ρεστος και δεν εχω να γαμησωΚαπέλοευχαριστω πολυ τυπεΚαπέλο

Κατεβηκα τα σκαλοπατια τελικα του αθλιου αυτου υπογειου οπου με υποδεχτηκε ο πολυ ευγενικος νεαρος καραφλος τσατσος.
Πραγματικα ο πιο ευγενικος που εχω συναντησειΚαπέλο
-'θα μπω με την Φλωρα' και του εδωσα το δεκαρικο που μου ειχε απομεινειMoney Mouth
απο την νιλα που εφαγα αντι να ξενερωσω ειχα πιο πολλα νευρα με αποτελεσμα η πουτσα να ειναι ηδη σε πολυ καλο επιπεδοΚαπέλο
Τα δυο δωματια ειναι ακριβως πανω στον στενο διαδρομο,καμια αισθηση ιδιωτικοτηταςMoney Mouth
αποτελουν και τα δυο υγειονομικη βομβα και καλο ειναι να παρει κανεις τα μετρα του αν ειναι να γαμησει εκει μεσα,if you know what i meanΕμμμμr
ειδικα τα στρωματα και το κατι σαν σεντονι υποσχονται βεβαιη επισκεψη στην περιοχη της Καισαριανης,απεναντι απο το Caravel,για οποιον δεν εχει παει.Δεν πειραζει,να γνωριζουμε και καινουριες περιοχες,εχει και ωραια καφε τριγυρωΚουλ

Για να κατουρησεις στον νιπτηρα και να πλυνεις τον πουτσο σου πρεπει να ανεβεις ενα σκαλοπατακι.μολις ανεβεις ακριβως πισω απο τον νιπτηρα ειναι το παραθυρο που βλεπει στο υψος του πεζοδρομιου.
ειναι καλυμμενο με κατι αυτοκολλητα με την χαρουμενη φατσα του Αη-Βασιλη που σε κοιταει γελωντας καθως αδειαζεις το καυτο καλοκαιρινο κατουροΝτροπή

Η Φλορα η οποια μπηκε μετα απο 5 λεπτα ειναι μια μετριου αναστηματος ΤσιγγΑλβανη,γυρω στα 30,με αξιοσεβαστη κοιλουμπα,σμιλεμενη με μπολικη αιθυλικη αλκοολη,πιτσες και διπιτα απο ολα με εξτρα τζατζικι,οτι περιλαμβανει το μενου δηλαδη καθε πουτανας που σεβεται τον εαυτο τηςMoney Mouth
Εχει επισης γλυκια φατσουλα και μεγαλα βυζια.
Μπηκε μεσα και αμεσως επιασε τον καλογερο που ειχα βαλει τα ρουχα μου και με αυτον στηριξε την πορτα ωστε να μεινει κλειστη μιας και μεντεσεδες και πομολα ειναι ολα ξεχαρβαλωμεναΝαι!

Αρκετα κοινωνικη,εσπασε τον παγο και αρχισε να τριβει τις βυζαρες της πανω μου παιρνωντας πλαινη σταση.Μου σηκωσε περαιτερω την ψωλη με παιξιμο και περασε καποτα για τσιμπουκι.
Αρχισε να πιπωνει στην ιδια σταση πιεζοντας ταυτοχρονα τις βυζουμπες στον κορμο μου ενω τα λιγουρικα δαχτυλα μου πασπατευαν το ευκολα προσβασιμο μουνοτρυπιδι της και δεν αρχισαν να χωθουν 2 απο αυτα μεσα τουΓερο-μύστης
πηρε τις δαχτυλουμπες με ανεση στην μουναρα της και αυτοματως βελτιωθηκε και στο τσιμπουκι υποβοηθουμενη και απο το αλλο χερι μου που της πιεζε το κεφαλιΚαπέλο
καλο τσιμπουκι,δεν εχω παραπονοΚαπέλο

Την σηκωσα για να γαμησω.
Ξαπλωσε και ανοιξε τερμα τα ποδια.Μπηκα μουνι οπου διαπιστωσα οτι δεν εχει βαλει πολυ κρεμα.
-το κανω για να καταλαβαινεις και συ κατι,απλα προσεχε μην σκιστει η καποτα.
Η αληθεια ειναι οτι εκει χρειαζοταν ενα τσακ παραπανω τζελ αλλα οκ,συνεχιζα να γαμαω ενω ηρθαμε καποια στιγμη απελπιστικα κονταΕμμμμκατι το οποιο δεν ειχα ιδιαιτερη αναγκηΕμμμμ
Τιμια,δεν εκλεψε καθολου , επαιζε και με στηθος,ουτε ψευτοβογγητα και μαλακιες.
-'γυρνα ρε Φλωρα και στα 4 να γαμησω και λιγο ετσι'.

Εστησε τον μεγαλο αλλα σφιχτο πατο της ψηλα,εχωσε την μουρη κατω,ετσι ειχα ολο την ευκαιρια να γαμησω ανετα και να παιρνω ταυτοχρονα ματι κωλοτρυπιδι.
Τον εχωσα μεσα και της εσπρωχνα τα κωλομαγουλα κοντρα προς τα πανω ατενιζοντας σουφρα,την οποια δεν λες ουτε χοανη ουτε αδουλευτη.
Ουτε σε αυτην την σταση εκλεψε.Καταντησαμε να λεμε το αυτονοητο,το να μην κλεβει δηλαδη καποια, σαν πολυτελεια, με τα γαμηδια που κυκλοφορουνΘυμός
Με καμποσες πουτσιες ακομη και πιανωντας την απο τους ωμους στραγγιξα στην μουνα της.
Αφου τραβηχτηκα σηκωθηκε και αυτη χωρις βιασυνηΚαπέλο
Μιλησαμε καμποσο ακομη και επιβεβαιωσα οτι ανηκει στην κατηγορια των τιμιων πουτανων,εφοσον φερθεις και συ σωστα βεβαια.
θα εκτιμησει την καθαριοτητα και δεν θα φολιασει επι δικαιων και αδικων.
Σαφως και δεν ειναι μουναρα,για μενα δεν χρειαζεται κιολας,αλλα αντισταθμιζει σε υπηρεσιες.

Τραβηξε τον καλογερο και πηγε να ανακουφισει αλλη πουτσα.

Πηγα να ξεπλυνω παλι την πουτσα μου και ηρθα παλι αντιμετωπος με τον Αη-Βασιλη που συνεχισε να μου γελαειMoney Mouth
-'Καλα ρε συ,δεν υποτιθεται οτι ερχεσαι,φερνεις δωρα και φευγεις στο καπακιΧμμμ;
τοσην ωρα εδω τι κανεις;και με ποιον γελαςΧμμμ;και δωρο δεν μου εφερεςΘυμός
-'σου εφερα δωρο'
-'και που ειναι'Χμμμ;
-'ο Quaresma την ωρα που μιλαμε τρωει φολα στην Φυλης.Να το δωρο μου'Γερο-μύστης

Τελικα υπαρχει και Αγιος ΒασιληςΚαπέλο
Εστω και στο Μεταξουργειο μεσα καλολαιριουΚαπέλο

Τα σεβη μου ΜυστεςΚαπέλοMoney MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 20, 2018
Όνομα κοπέλας
Φλώρα
Υπηρεσίες
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.135
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, messinia, dourosladers και 44 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2018
Ωραίος ο Νάσος! Ναι!Ναι!
Δέν πιστεύω ο Άϊ-Βασίλης νά σού είπε ότι σέ 10 ημέρες θά φάει φόλα κί ο Borgia στή Φυλής; Money Mouth
20/7 φόλα ο Quaresma, 30/7 εγώ Κεφάλι σε τοίχο!
02 Αυγούστου, 2018
νασο ωραια η κρητικη σου
02 Αυγούστου, 2018
Υπέροχη κριτική Προσκύνημα σαν την φολα που φαγα Κεφάλι σε τοίχο!ΘυμόςΘυμόςΘυμός
03 Αυγούστου, 2018
τυπε Borgia εσυ δεν φερθηκες παρασιτικα για να την πληρωσειςΚαπέλο
το νιμου που γαμαει γκομενες αλλωνΘυμός,πινει καφεδες στην ζουλα Θυμόςκαι γαμαει την υγεια των κοροιδωνΘυμός ηρθε ο καιρος να πληρωσειΓερο-μύστηςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
03 Αυγούστου, 2018
Παίχτη Νάσο, η κριτική τα έσπασε!

Όλα τα λεφτά το plot twist με τον Santa!

Σαν μικρού μήκους ταινία!

Μπράβο
03 Αυγούστου, 2018
τυπε πορτογαλε με τατου ποια φολα εδω πας κωλοφερατζα τον μυστη νασο,μια το γυναικακι του,μια το καφεδεδακι του,μια το δεκαρικακι του τι αλλο μενειΧμμμ;
τυπε νασο ματακιας και ο αη βασιληςΧμμμ;
03 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε Μενέλαε έχεις δίκιο Γερο-μύστης, οι πολλές μαλακίες που έκανα τελευταία μου γύρισαν μπούμερανγκ και τρώω την μία φόλα μετά την άλλη Κεφάλι σε τοίχο!Money MouthMoney MouthMoney Mouth
04 Αυγούστου, 2018
ευχαριστω τον Μυστη wired 77ΚαπέλοΚαπέλο
επισης τους χυστες Jumaru και ΓασπαρηΝαι!
04 Αυγούστου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ χολερα έχω και δεν με ευχαριστεις ΛύπηMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
07 Αυγούστου, 2018
εξαιρετικη δομη κειμενου,τυπε το χεις σκεφτει για συγγραφεαςΧμμμ;Money MouthMoney MouthMoney Mouth ο τιτλος ολα τα λεφταΜεγάλο χαμόγελο
C
Celebc
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10