Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είχα πρόστυχα σχέδια στο μυαλό μου όταν έκλεινα τη Ζίνα για 2ωρο. Ήθελα να τα δώσω όλα στο στόμα γιατί μου την είχε καρφώσει.

Συναντηθήκαμε αργάμιση σε γαμιστρώνα του κέντρου. Μπήκε στο δωμάτιο με καλή διάθεση, άφησε τα πράγματα και γδύθηκε για να μπει στο μπάνιο. Είναι όμορφη για τα γούστα μου με πράσινα μάτια και σώμα λαμπάδα ακριβώς όπως μου αρέσει. Ίσως με δυο τρια κιλά παραπάνω να είχε το ιδανικό σώμα. Όταν βγήκε από το μπάνιο έβγαλε την πετσέτα και ήρθε στην αγκαλιά μου. Κατάλαβε ότι δεν ήθελα να ξεκινήσουμε αμέσως. Συζητήσαμε λίγο και μπορώ να πω ότι μπήκε αμέσως στο ρολο της. Δεν είναι καμία αμόρφωτη αλλά είναι μια κοπέλα που ξέρει πράγματα και έχει άποψη. Όπως μιλούσαμε έπαιζε με τα δάχτυλα της χαιδεύοντας με και σχολιάζοντας το σώμα μου. Αρχίσαμε να φιλιόμαστε σαν ερωτευμένο ζευγάρι. Εδώ να πω ότι φιλάει πολύ αισθησιακά χωρίς να σου ρουφάει τη γλώσσα όπως άλλες. Σιγά σιγά κατέβηκε προς τα κάτω και άρχισε να με γλύφει παντού με το χέρι της με χάϊδευε στο σώμα. Της ζήτησα να ανέβει πάνω μου και αφού τη γάμησα πρώτα σε αυτή τη στάση μετά τη γύρισα στα πλάγια, έχυσα.

Παράγγειλα ποτά και καθίσαμε λίγο να πάρουμε τις αναγκαίες ανάσες πριν την επανάληψη που ήταν αναμενόταν ακόμα καλύτερη. Με έτοιμο το εργαλείο και τα μπαλάκια γεμισμένα μετά από μισάωρο καυλάντας ήταν καιρός για άδειασμα εκεί που σχεδίαζα. Είναι μικρόσωμη και μπόρεσα να την κάνω ότι θέλω. Σε κάποια φάση τη σήκωσα στον αέρα, της κάρφωσα τον πούτσο και τη γάμησα γρήγορα και με δύναμη. Όταν την άφησα στο κρεβάτι τον άρπαξε και κάνοντας gagging άρχισα να χύνω όλο το σπέρμα μου μέσα στη στοματική της κοιλότητα. Δεν έφυγε τρέχοντας στην τουαλέτα άλλα έμεινε εκεί μέχρι να στραγγίξω όλη την ποσότητα. Μόλις τον έβγαλα, άνοιξε το στόμα της για να μου δείξει ότι τα είχε καταπιεί όλα. Σταγόνα δεν άφησε.

Για μένα καλό VFM που συνδυάζει φρεσκάδα και υπηρεσίες. Σίγουρα θα ξαναπροτιμηθεί.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
320€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
tergo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
338
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ANALoga, Dirty69, THV και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού