Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ποτέ δεν υπήρξα πιπινοκηνυγός, ενώ τσόντες τύπου "teen" & "barely legal" σπανίως ήταν η επιλογή μου για μια πετυχημένη μαλακία. Αντιθέτως, μάλλον θα έλεγα ότι είμαι μιλφάκιας. Κάτι όμως οι school-girl φωτογραφίες, κάτι οι θετικές κριτικές συναγωνιστών και κάτι το επιτυχημένο marketing της "πρόστυχης μικρής" - πώς να μη σου κεντρίσει το ενδιαφέρον όταν πηγαίνει στα ραντεβού με πρωκτική τάπα; - με έπεισαν να δοκιμάσω την teen εμπειρία με τη Ζήνα.

Η Ζήνα λοιπόν είναι ένα πολύ νεαρό και petit κοριτσάκι, ολόφρεσκο και γλυκό. Από τις φωτογραφίες δεν είχα αντιληφθεί ότι είναι τόσο νεαρή και ομολογώ ότι εξεπλάγην, όχι όμως δυσάρεστα. Εύκολα λοιπόν θα σου δημιουργήσει ενοχικές (ή όχι και τόσο ενοχικές) σκέψεις ότι πηδάς μια μαθήτρια που το έσκασε από το φροντιστήριο ή μια πρωτοετή φοιτήτρια που είπε στη μαμά της ότι πάει για καφέ τις φίλες της, ενώ πάει να ξεσκιστεί. Όσοι επομένως αποζητούν μια τέτοια "αμαρτωλή" φαντασίωση, έχουν βρει θησαυρό.

Όμορφα μάτια και πονηρόφατσα, κορμάκι λεπτό χωρίς καμπύλες - περισσότερο κοριτσίστικο παρά γυναικείο - και μικρά τρυφερά στήθη. Το δέρμα της σκέτο βελούδο, όπως δικαιολογεί η ηλικία της. Τα πολυφωτογραφημένα παχιά μουνόχειλά της γρήγορα γέμισαν το στόμα μου, αφού πριν αρχίσω μου ευχήθηκε "καλή όρεξη", κάτι που ομολογώ ότι με καύλωσε. Μού άρεσε ο τρόπος που αντιδρούσε, χωρίς υπερβολές. Η κωλοτρυπίδα είναι καλοσχηματισμένη (φυσικά την επισκέφθηκε η γλώσσα μου), ανάμεσα σε δύο τρυφερά κωλομάγουλα που χωράνε στις χούφτες. Το μουνάκι της σχετικά στενό. Αν και δεν είχε την τεχνική έμπειρων συναδέλφων της, η πίπα της μου άρεσε σαν αίσθηση, αλλά ήταν basic χωρίς αρχιδογλείψιμο. Στο σεξ δεν είπε όχι σε κάτι, αλλά δεν έλαβε και καμία πρωτοβουλία. Ίσως γιατί έχει συνηθίσει λόγω της νεαρής ηλικίας και της συνεύρεσης με αρκετά μεγαλύτερους άντρες από αυτήν, να δίνουν οι παρτενέρ της τον τόνο Γερο-μύστης. Ίσως πάλι να ήταν και λίγο κουρασμένη.

Στο social είναι ευχάριστη, με το αναμενόμενο χαριτωμένο τουπέ μιας μικρούλας που είναι πιο "προχώ" από τα κορίτσια της ηλικίας της. Εγώ δεν δυσανασχέτησα με το χρόνο που κυλούσε, γιατί ο στόχος μου είναι πάντα ένας γύρος και καλός. Οι υπόλοιποι έχετε το νου σας γιατί μπορεί με την κουβέντα να χαθεί χρόνος. Όχι από πονηριά, απλά επειδή είναι τυπάκι που έχει πράγματα να πει, έχει χιούμορ και είναι ξύπνια.

Συνολικά, λοιπόν, θα έλεγα ότι το πείραμα πέτυχε. Πέρασα όμορφα και θυμήθηκα την πρώτη μου γκόμενα που είχε την ίδια ηλικία με τη Ζήνα. Thanks princess.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
eridon1877
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.415
Πόντοι:
5.866
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Ζήνα, doc_lin και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιουνίου, 2018
Σούπερ η κριτική φιλαράκι. Πρέπει να πέρασες σούπερ!! Πάντα τέτοια!! Ναι!Ναι!
13 Ιουνίου, 2018
Γλυκε μου σε ευχαριστω πολυ για τα ομορφα λογια σου! Κι εγω περασα πολυ ωραια, ελπιζω τωρα να βαλεις και τα πιπινακια στο προγραμμα γιατι εχουμε και τη Λιλα (χαριτωμενη και τρυφερη οπως εσυ) Έρωτας
14 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωωωωωωω....τι γλυκόοοοοο ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Μωράκι,δεν πιστεύω να ερωτεύτηκες??
15 Ιουνίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η αλήθεια είναι ότι με έκανες να αναθεωρήσω κάποια πράγματα. Είσαι αστεράκι.Εσύ και Λίλα είστε σούπερ πιπίνια... Δεν μπορώ να μη σκεφτώ ότι ο συνδυασμός των δύο σας θα ήταν θανατηφόροςΝαι!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4