Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 193 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Είχα τσεκάρει την Ραίσα για γαμησάκι στη Φυλής λόγω του πολύ λεπτού και ψηλού κορμιού της. Έχει ωραίο ίσιο μαλλί και όμορφο πρόσωπο αλλά με απεριποίητα μικρά σάπια δόντια, σε απλό τελείως πρόγραμμα. Περίμενα να είναι τουλάχιστον καλό!
Από τη πρώτη στιγμή αυτό αποδείχτηκε ΣΑΠΙΟ, σακουλώδες και με ζαρωμένα μικρά βυζιά. Προφανώς η τύπισσα ήταν κάποτε μπαλότσα, και εγώ λόγω χαμηλού μπλε φωτισμού δεν πήρα πρέφα.
Πήγε να περάσει καπότα κατευθείαν, της είπα περίμενε να μου σηκωθεί και την πήρα αγκαλιά να τριφτούμε λίγο. Είχα φάει ήδη ξενέρα με το κορμί της και ζορίστηκα, παρόλα αυτά αποφάσισα να προσπαθήσω και να το απολαύσω. 20 ευρώ είναι αυτα, δεν είναι για πέταμα.
Τελικά μου ψευτοσηκώθηκε, πέρασε καπότα, μου πήρε πίπα κανονική χωρίς δόντι αλλά επιφανειακή και με λίγο χέρι. Είχα αποκτήσει πλέον τίμια 80άρα στήση.
Την έβαλα από πάνω, την γαμησα ψιλοχαλαρά και έπειτα πιο δυνατά, με το χαλαρό της κωλί να χαστουκίζει κυριολεκτικά τα αρχίδια μου και να με φτιάχνει.
Έλα όμως που εκεί άρχισε τα πονάω. ωραία της λέω ξάπλα κανονικά. Πάω να την πιάσω αρχίζει να γρινιάζει ότι της πιέζω τα πόδια, χαλαρώνω γαμάω, πάλι γκρινιάζει χωρίς να την πιέζω κάπου, απλά είχα ως χαλαρή λαβή ψηλά στα μπούτια της για να τη γαμάω. Ξενερώνω με τη διαρκή γκρίνια της μου πέφτει, της λέω γύρνα στα 4.
Την παίζω για να σηκωθεί, με 60άρα!!!! στύση μπαίνω στο μουνί της το οποίο είχε και αυτό πολύ χαλαρή αίσθηση, και παρόλα αυτά σε μισό λεπτό αρχίζει τα πονάω πιο σιγά.
Ε εκεί κλείδωσα πλέον, βγαίνω με 50άρα πλέον πάει να μου τη παίξει, της λέω -τι κάνεις δεν ήρθα για να μου κάνεις μαλακία, για να γαμήσω ήρθα. Και στις 3 στάσεις που κάναμε είχες και κάτι να μου πεις, πως να μου σηκωθεί. Λες και τον έχω ΤΟΣΟ μεγάλο και σε πονάω. Πάει πάλι να μου την παίξει της λέω τα ίδια και να σηκωθεί να φύγει, εκείνη επέμενε να μείνει και να τη γαμήσω, όμως η συνεύρεση είχε τελειώσει και δεν ήθελε να το παραδεχτεί. Πρέπει να έμεινε σύνολο πάνω από 15 λεπτά με αυτά και αυτά, η τσα2 δεν ενόχλησε, μας άκουγε ίσως που της μιλούσα σε έντονο πλέον ύφος. Όταν βγήκα στο άδειο σαλόνι ήταν άφαντη.
Μακριά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 17, 2018
Όνομα κοπέλας
Ραΐσα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
826
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimakos900, Ημεδαπος , Επιρρεπής και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού